Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Gusto Plzeň

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Tuto restauraci musím hodnotit tou nejvyšší známkou. Pizzy tu obloží podle příní hostů. Těsto na pizze je křupavé a pizza je vždy moc dobrá. Obsluha je perfektní. Díky výzdobě a malbám na stěnách si tu připadám jako v italských Benátkách.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Jsem ráda, že jsme tuto pizzerii objevili. Chodíme sem již pravidelně a vždy jsme velice spokojeni. Výborné jídlo bez čekání, skvělá káva, profesionální obsluha.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Prostředí restaurace je velmi příjemné. Moc se nám líbila malba italského městečka na stěně:) Dále jsme ocenili zajímavý nápad volby vlastních ingrediencí na pizzu. Pizza byla výborná. Návštěvu restaurace doporučuji.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
V restauraci jsme byli podruhé a opět bylo vše v naprostém pořádku. Pizzy zde patří mezi nejlepší v Plzni, pivo správně vychlazené a káva výborná. Obsluha také vynikající.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Pizzerie, do které se určitě brzo vrátíme. Pizzy velké, bohatě obložené podle přání zákazníka, a nepřesolené. Výborná silná káva, ke které podávají i sklenku vody. Personál profesionální na 100%.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO