Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 73 %    hodnoceno 8x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Gurmán Restaurant Staré Kladno

Přehled hodnocení
73% celkově
75% personál
76% prostředí
68% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 4x
4 2x
3 1x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemná restaurace v centru Kladna. Vnitřní prostory jsou poměrně malé, ale útulné. Zahrádka řeší případný problém s kuřáky. Jídlo nad očekávání. Určitě přijdeme znovu, ochutnat jiné dobroty :o)
Celkově    
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Posezení na zahrádce je fajn, obsluha nijak zvlášť příjemná. Jídelní lístek se změnil k horšímu, těžko něco vybírat z takto nezajímavého lístku. Palačinky podprůměrné. Mascarpone si tedy představuji jinak, čerstvé ovoce bylo pět kuliček vína a máta pro změnu žádná. Doporučuji zajít na jídlo jinam.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Navštívila jsem restauraci asi po roce a opět jsem byla spokojená. Jídlo bylo výborné, prostředí beze změn a personál pozorný a milý, proto restauraci doporučuji.
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Čepovaní pivo Bernard 11 bylo dobré, Obsluha milá, pozorná. Prostředí příjemné, útulné. Jídlo dobré, chutné, dobře ochucení. U jídla je dobrý poměr cena a kvalita.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Restauraci jsme navštívili v rámci "Francouzských dnů na Kladně". Doba čekání na jídlo byla neúměrná času přípravy jídla, i když jídlo bylo dobré, obsluha mohla být pozornější. Celková kvalita však horší než jindy.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Doporučuji lososa a houbové rizoto, jen je toho docela malá porce. Výborné je i tiramisu.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Moc krásná restaurace, mohu vřele doporučit. Jídlo bylo výborné, personál velmi příjemný. Zvláště se mi líbila výzdoba restaurace. Cenově je restaurace přijatelná.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Do restaurace chodíme tradičně oslavit naše výročí. Grilovaná a pečená masíčka s lehkými omáčkami,šťouchané brambory se slaninou a výborné dezerty!Na Kladně top

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO