Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 73 %    hodnoceno 8x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Gurmán Restaurant Staré Kladno

Gurmán restaurant Staré Kladno je pro hosty otevřen v samém srdci města Kladna, na křižovatce cest pro pěší u raně barokní kaple sv. Floriána. Svou nezaměnitelnou a neměnnou atmosférou je pro hosty místem, kde se snaží o jejich maximální spokojenost, a to nejen profesionálním přístupem obsluhy, ale také mezinárodní kuchyní. 

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemná restaurace v centru Kladna. Vnitřní prostory jsou poměrně malé, ale útulné. Zahrádka řeší případný problém s kuřáky. Jídlo nad očekávání. Určitě přijdeme znovu, ochutnat jiné dobroty :o)
Celkově    
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Posezení na zahrádce je fajn, obsluha nijak zvlášť příjemná. Jídelní lístek se změnil k horšímu, těžko něco vybírat z takto nezajímavého lístku. Palačinky podprůměrné. Mascarpone si tedy představuji jinak, čerstvé ovoce bylo pět kuliček vína a máta pro změnu žádná. Doporučuji zajít na jídlo jinam.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Navštívila jsem restauraci asi po roce a opět jsem byla spokojená. Jídlo bylo výborné, prostředí beze změn a personál pozorný a milý, proto restauraci doporučuji.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO