Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 75 %    hodnoceno 8x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Gurmán Restaurant Staré Kladno

Gurmán restaurant Staré Kladno je pro hosty otevřen v samém srdci města Kladna, na křižovatce cest pro pěší u raně barokní kaple sv. Floriána. Svou nezaměnitelnou a neměnnou atmosférou je pro hosty místem, kde se snaží o jejich maximální spokojenost, a to nejen profesionálním přístupem obsluhy, ale také mezinárodní kuchyní. 

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Malý výběr jídel, ale byla chutná, takže bychom se nebáli přijít znovu, ale nevím co bychom si dali. Drinky vůbec žádné, alkoholu velký výběr. Celkově dobrá restaurace, ale jsou lepší.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemná restaurace v centru Kladna. Vnitřní prostory jsou poměrně malé, ale útulné. Zahrádka řeší případný problém s kuřáky. Jídlo nad očekávání. Určitě přijdeme znovu, ochutnat jiné dobroty :o)
Celkově    
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Posezení na zahrádce je fajn, obsluha nijak zvlášť příjemná. Jídelní lístek se změnil k horšímu, těžko něco vybírat z takto nezajímavého lístku. Palačinky podprůměrné. Mascarpone si tedy představuji jinak, čerstvé ovoce bylo pět kuliček vína a máta pro změnu žádná. Doporučuji zajít na jídlo jinam.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO