Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 96 % hodnoceno 168x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Guest Restaurant Français

Přehled hodnocení
96% celkově
93% personál
92% prostředí
95% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 139x
4 16x
3 4x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Příjemná restaurace, kterou je vhodné navštívit při jakékoli příležitosti.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velmi příjemné prostředí s vybranými pokrmy. Doba přípravy jídla je adekvátní. Obsluha je milá, vstřícná, ale nevtíravá. Vřele doporučuji k návštěvě.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Spokojenost...doporučuji..
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Rozporuplné pocity. Vzhledem k hodnocení restaurace jako jedné z nejlepších, ne-li nejlepší v Ostravě jsem očekával více. Kuchyň byla opravdu slušná, nadprůměrná, ale minimálně Restaurant na Hradbách je lepší. Prostředí milé, příjemné. Obsluha už horší. Servírka - kmenový zaměstnanec zcela v pořádku, ale slečna, která nosila vysačku s nápisem Zaučuju se se opravdu jenom zaučovala. Hodně nedostatků v práci a bez úsměvu a nekomunikativní. Myslím, že v restauraci tohoto typu a cenové kategorie by se neměl co zaučovat personální bez dosavadní praxe v gastronomii. Celkově návštěva zaostala za očekáváním a asi dlouho tento podnik nenavštívím.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Guest Restaurant Français je velmi příjemné místo, kde si užijete kvalitní kuchyni a skvělé pití. Obsluha s námi velmi ochotně probrala problémy s alergiemi a nabízela alternativní možnosti. Určitě musíte navštívit.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Milá obsluha,prijemne prostredi,vynikajici jídlo :-D
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Do této restaurace se budeme rádi vracet. Krásné a útulné prostředí, milá obsluha a jídlo EXCELENTNÍ. Jde vidět, že kuchař ví co dělá a na každém jídlu si dá záležet. Pokud hledáte místo na romantickou a dobrou večeři, neváhejte. Lepší místo v Ostravě nenajdete.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Bohužel pro tentokrát mírné zklamání. Při rozdávaní jídelních lístků se nám paní servírka omluvila, že nejsou následující chody, což byla skoro polovina menu. Bohužel včetně toho, co jsme si chtěli dát. Je nutno podotknout, že byla sobota večer a toto by se v takovém množství a v takové restauraci stát nemělo. Mořský vlk byl v pořádku, ale bez kouzla, které nás očarovalo minule. Hovězí líčka bohužel podprůměr. Minulé oslnění první návštěvou bohužel vyhaslo. Za nastavenou cenovu hladinou jsme čekali poměrně více.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO