Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 96 % hodnoceno 175x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Guest Restaurant Français

Přehled hodnocení
96% celkově
92% personál
91% prostředí
96% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 144x
4 18x
3 4x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Dobrý den, včera jsme opět byli na večeři a opět jsme nebyli zklamáni. Gastronomie a zážitek výborný, nejlepší byly dezerty. Jediné, co mě trošku mrzí, že zde chodíme asi tak jednou za tři měsíce a jídelní lístek se moc nemění, tudíž nejde vybírat něco nového.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Opět maximální spokojenost jak s úrovní jídla, tak s ochotným a milým personálem, který bez problémů vyřeší vše ke spokojenosti zákazníka. Úroveň je stabilní. těšíme se na další návštěvu.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Nejlepší restaurace v Ostravě, můžeme bez obav pozvat i zahraniční hosty uvyklé určité úrovni. Kvalita pokrmů skvěla, personál milý a ochotný. Budeme se bez obav vracet.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Nenápadný exteriér, příjemný interiér a naprosto skvělá kuchyně. Poprvé jsem byl velmi mile překvapen výborným jídlem a po dvou týdnech jsem se tedy zašel opět přesvědčit, zda to poprvé nebyla pouze shoda náhod. Nebyla! Vynikající dojem pouze trošičku pokazila obsluha, která zjevně právě neměla svůj nejlepší den a v téměř prázdné restauraci působila poněkud zmateně (úklidové prostředky zůstaly na sousedním stole až do našeho odchodu :)
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Úroveň restaurace, co se jídla týče, je stále lepší a lepší. Na škodu je ale to, že obsluhující personál se zaučuje za pochodu na zákaznících. V takovéto restauraci očekáváme již profesionální úroveň obsluhy.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Na mém wishlistu byla tato restaurace dlouho, i po první návštěvě zůstává. Rozhodl jsem se navštívit ji znovu. Pět hvězd za jídlo, které bylo skvěle naservírováno úslužnou a vstřícnou slečnou. Nechyběl šmrnc (konečně!) a styl jak designu všech talířů, tak i samotných chutí pokrmů. Jídlo bylo výtečně ochuceno, žádná surovina (maso, mix salátů apod.) nepostrádala kuchařovu ruku. Obsluha byla příjemná, nevtíravá. Prezentaci jednotlivých chodů a všechny vjemové perličky jsem velice ocenil. Prostředí je příjemné, nicméně toalety neodpovídají úrovně kuchyně. Restaurace není v provozu třetí měsíc, abych toto pominul a nevzpomenul to ve své recenzi. Celkově hodnotím kladně, v Ostravě a přilehlém okolí momentálně neznám konkurenci kuchyně.
Guest Restaurant Français Guest Restaurant Français Guest Restaurant Français Guest Restaurant Français
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Po každé návštěvě stejné hodnocení. Vynikající jídlo, skvělá obsluha, vše na profesionální úrovni. Tuto restauraci volíme pro obchodní jednání již pravidelně, protože si stále drží svou úroveň.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Příjemná restaurace, kterou je vhodné navštívit při jakékoli příležitosti.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velmi příjemné prostředí s vybranými pokrmy. Doba přípravy jídla je adekvátní. Obsluha je milá, vstřícná, ale nevtíravá. Vřele doporučuji k návštěvě.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Spokojenost...doporučuji..

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO