Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 95 % hodnoceno 171x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Guest Restaurant Français

Přehled hodnocení
95% celkově
93% personál
91% prostředí
95% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 141x
4 17x
3 4x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Úroveň restaurace, co se jídla týče, je stále lepší a lepší. Na škodu je ale to, že obsluhující personál se zaučuje za pochodu na zákaznících. V takovéto restauraci očekáváme již profesionální úroveň obsluhy.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Na mém wishlistu byla tato restaurace dlouho, i po první návštěvě zůstává. Rozhodl jsem se navštívit ji znovu. Pět hvězd za jídlo, které bylo skvěle naservírováno úslužnou a vstřícnou slečnou. Nechyběl šmrnc (konečně!) a styl jak designu všech talířů, tak i samotných chutí pokrmů. Jídlo bylo výtečně ochuceno, žádná surovina (maso, mix salátů apod.) nepostrádala kuchařovu ruku. Obsluha byla příjemná, nevtíravá. Prezentaci jednotlivých chodů a všechny vjemové perličky jsem velice ocenil. Prostředí je příjemné, nicméně toalety neodpovídají úrovně kuchyně. Restaurace není v provozu třetí měsíc, abych toto pominul a nevzpomenul to ve své recenzi. Celkově hodnotím kladně, v Ostravě a přilehlém okolí momentálně neznám konkurenci kuchyně.
Guest Restaurant Français Guest Restaurant Français Guest Restaurant Français Guest Restaurant Français
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Po každé návštěvě stejné hodnocení. Vynikající jídlo, skvělá obsluha, vše na profesionální úrovni. Tuto restauraci volíme pro obchodní jednání již pravidelně, protože si stále drží svou úroveň.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Příjemná restaurace, kterou je vhodné navštívit při jakékoli příležitosti.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velmi příjemné prostředí s vybranými pokrmy. Doba přípravy jídla je adekvátní. Obsluha je milá, vstřícná, ale nevtíravá. Vřele doporučuji k návštěvě.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Spokojenost...doporučuji..
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Rozporuplné pocity. Vzhledem k hodnocení restaurace jako jedné z nejlepších, ne-li nejlepší v Ostravě jsem očekával více. Kuchyň byla opravdu slušná, nadprůměrná, ale minimálně Restaurant na Hradbách je lepší. Prostředí milé, příjemné. Obsluha už horší. Servírka - kmenový zaměstnanec zcela v pořádku, ale slečna, která nosila vysačku s nápisem Zaučuju se se opravdu jenom zaučovala. Hodně nedostatků v práci a bez úsměvu a nekomunikativní. Myslím, že v restauraci tohoto typu a cenové kategorie by se neměl co zaučovat personální bez dosavadní praxe v gastronomii. Celkově návštěva zaostala za očekáváním a asi dlouho tento podnik nenavštívím.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Guest Restaurant Français je velmi příjemné místo, kde si užijete kvalitní kuchyni a skvělé pití. Obsluha s námi velmi ochotně probrala problémy s alergiemi a nabízela alternativní možnosti. Určitě musíte navštívit.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Milá obsluha,prijemne prostredi,vynikajici jídlo :-D
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Do této restaurace se budeme rádi vracet. Krásné a útulné prostředí, milá obsluha a jídlo EXCELENTNÍ. Jde vidět, že kuchař ví co dělá a na každém jídlu si dá záležet. Pokud hledáte místo na romantickou a dobrou večeři, neváhejte. Lepší místo v Ostravě nenajdete.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO