Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 96 % hodnoceno 175x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Guest Restaurant Français

Ve stylové restauraci zaměřené na francouzskou gastronomii naleznete příjemné prostřední a jedinečný výběr specialit. Restaurace disponuje příjemnými klimatizovanými prostory a připojení k internetu. Samozřejmostí je zajištění firemních a soukromých akcí, jako jsou svatby, oslavy narozenin, promoční akce i jubilea. Profesionální zázemí a dlouholeté zkušenosti s organizací jsou zárukou vašeho mimořádného zážitku.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Dobrý den, včera jsme opět byli na večeři a opět jsme nebyli zklamáni. Gastronomie a zážitek výborný, nejlepší byly dezerty. Jediné, co mě trošku mrzí, že zde chodíme asi tak jednou za tři měsíce a jídelní lístek se moc nemění, tudíž nejde vybírat něco nového.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Opět maximální spokojenost jak s úrovní jídla, tak s ochotným a milým personálem, který bez problémů vyřeší vše ke spokojenosti zákazníka. Úroveň je stabilní. těšíme se na další návštěvu.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Nejlepší restaurace v Ostravě, můžeme bez obav pozvat i zahraniční hosty uvyklé určité úrovni. Kvalita pokrmů skvěla, personál milý a ochotný. Budeme se bez obav vracet.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO