Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 95 % hodnoceno 171x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Guest Restaurant Français

Ve stylové restauraci zaměřené na francouzskou gastronomii naleznete příjemné prostřední a jedinečný výběr specialit. Restaurace disponuje příjemnými klimatizovanými prostory a připojení k internetu. Samozřejmostí je zajištění firemních a soukromých akcí, jako jsou svatby, oslavy narozenin, promoční akce i jubilea. Profesionální zázemí a dlouholeté zkušenosti s organizací jsou zárukou vašeho mimořádného zážitku.

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Úroveň restaurace, co se jídla týče, je stále lepší a lepší. Na škodu je ale to, že obsluhující personál se zaučuje za pochodu na zákaznících. V takovéto restauraci očekáváme již profesionální úroveň obsluhy.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Na mém wishlistu byla tato restaurace dlouho, i po první návštěvě zůstává. Rozhodl jsem se navštívit ji znovu. Pět hvězd za jídlo, které bylo skvěle naservírováno úslužnou a vstřícnou slečnou. Nechyběl šmrnc (konečně!) a styl jak designu všech talířů, tak i samotných chutí pokrmů. Jídlo bylo výtečně ochuceno, žádná surovina (maso, mix salátů apod.) nepostrádala kuchařovu ruku. Obsluha byla příjemná, nevtíravá. Prezentaci jednotlivých chodů a všechny vjemové perličky jsem velice ocenil. Prostředí je příjemné, nicméně toalety neodpovídají úrovně kuchyně. Restaurace není v provozu třetí měsíc, abych toto pominul a nevzpomenul to ve své recenzi. Celkově hodnotím kladně, v Ostravě a přilehlém okolí momentálně neznám konkurenci kuchyně.
Guest Restaurant Français Guest Restaurant Français Guest Restaurant Français Guest Restaurant Français
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Po každé návštěvě stejné hodnocení. Vynikající jídlo, skvělá obsluha, vše na profesionální úrovni. Tuto restauraci volíme pro obchodní jednání již pravidelně, protože si stále drží svou úroveň.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO