Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 80 %   hodnoceno 8x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Je nám líto, ale nemůžeme vám nabídnout rezervaci do této restaurace. Je to tím, že restaurace si nepřeje přijímat on-line rezervace. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Grill restaurant U horkých kamenů

Hodnocení restaurace

Celkově     
personál 1
prostředí 3
jídlo 1
Rezervace vytvořena přes Restu. Z Restu byla také mailem i SMS potvrzena. Po příjezdu do restaurace nám bylo (asi panem majitelem) poměrně neomaleně vysvětleno, že tam žádnou rezervaci nemáme. Nicméně jedna z obsluhujících dam se trochu podřekla, že něco potvrzovala. Kontaktoval jsem Restu a slečna mající službu mi tvrdila, že mají z restaurace potvrzení rezervace mailem. Když volala do restaurace, tak pan majitel jí řekl, že s ní nic řešit nebude a položil telefon. Takže, kde je pravda? To už se nedozvíme. Z toho mi vyplývá, že už nikdy nepůjdu do restaurace Grill Restaurant U horkých kamenů, nejspíš nebudu využívat služeb Restu a vše si budu rezervovat sám. Hodnocení restaurace, kromě personálu a prostředí, neodpovídá skutečnosti, protože jsme zde nejedli. Neberte ho, prosím, v úvahu.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Ojedinělá restaurace která vždy potěší. Kdyby slo za obsluhu dat 6 hvězdiček tak je to jedna z malá restauraci v ČR která si to zaslouží. Kdo nepoznal majitele a číšníka v jedné osobě nepochopí :) takto ma vypadat obsluha.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Obsluha ochotná a příjemná. Steak z Uruguayského býka na kameni je super záležitost. Zklamal mě jedině zákusek, domácí Tiramisu mi nějak nesedlo. Jinak restauraci doporučuji. A opět tam zas někdy rád zajdu.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Shrnula bych to asi tak, že kdo nezažil, nepochopí. Masíčko na lávovém kameni z této restaurace je opravdovým požitkem pro gurmány. Nejen, že si o propečení rozhodne každý podle své chuti, ale hlavně si tady připadáte vždycky jako doma nebo u vlastní rodiny na návštěvě. Všechno Vám přidají dle chuti a potřeb každého strávníka. Třeba naší dceři nikdy na salátek nevyjde ten úžasný dresink, kterého nám přinesli navíc plnou misku. A jejich domácí švestkový likérek nebo domácí hruškovice také stojí za ochutnání. Vždy mají v nabídce i něco navíc než je v jídelním lístku. Tentokrát to bylo jehněčí a jsem ráda, že jsme ochutnali, protože bylo skvělé. Na 100% doporučuji už kvůli stále se usmívající, velice ochotné a stále něco nabízející obsluze.
Grill restaurant U horkých kamenů Grill restaurant U horkých kamenů Grill restaurant U horkých kamenů Grill restaurant U horkých kamenů Grill restaurant U horkých kamenů Grill restaurant U horkých kamenů
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 5

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO