Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 99 % hodnoceno 7x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Grill restaurant U horkých kamenů

Přehled hodnocení
99% celkově
91% personál
96% prostředí
100% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 6x
4 1x
3 0x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Ojedinělá restaurace která vždy potěší. Kdyby slo za obsluhu dat 6 hvězdiček tak je to jedna z malá restauraci v ČR která si to zaslouží. Kdo nepoznal majitele a číšníka v jedné osobě nepochopí :) takto ma vypadat obsluha.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Obsluha ochotná a příjemná. Steak z Uruguayského býka na kameni je super záležitost. Zklamal mě jedině zákusek, domácí Tiramisu mi nějak nesedlo. Jinak restauraci doporučuji. A opět tam zas někdy rád zajdu.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Shrnula bych to asi tak, že kdo nezažil, nepochopí. Masíčko na lávovém kameni z této restaurace je opravdovým požitkem pro gurmány. Nejen, že si o propečení rozhodne každý podle své chuti, ale hlavně si tady připadáte vždycky jako doma nebo u vlastní rodiny na návštěvě. Všechno Vám přidají dle chuti a potřeb každého strávníka. Třeba naší dceři nikdy na salátek nevyjde ten úžasný dresink, kterého nám přinesli navíc plnou misku. A jejich domácí švestkový likérek nebo domácí hruškovice také stojí za ochutnání. Vždy mají v nabídce i něco navíc než je v jídelním lístku. Tentokrát to bylo jehněčí a jsem ráda, že jsme ochutnali, protože bylo skvělé. Na 100% doporučuji už kvůli stále se usmívající, velice ochotné a stále něco nabízející obsluze.
Grill restaurant U horkých kamenů Grill restaurant U horkých kamenů Grill restaurant U horkých kamenů Grill restaurant U horkých kamenů Grill restaurant U horkých kamenů Grill restaurant U horkých kamenů
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 5

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO