Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Grill Restaurant Ladronka

Přehled hodnocení
83% celkově
80% personál
83% prostředí
73% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 2x
4 1x
3 1x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace Ladronka leží na procházkové trase mezi oborou Hvězda a Petřínskými sady. Hodně se tady jezdí na kolečkových bruslích, kolech a v zimně i na běžkách.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Restauraci navstevujeme pravidelně a vždy se rádi vracíme. Příjemné prostředí i personál. Krásně okolí a možnost venkovních sportu. Vřele doporučuji navsťívit:)
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Krásně prostředí spojené s příjemnou procházkou parkem. Příjemný personál a na zeleny čtvrtek i zelené pivo :) vřele doporučuji a těším se na prostí návštěvu této restaurace:)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Do restaurace jsme zavítali na svatomartinské menu, které bohužel neměli a oznámili nám to půl hodiny před rezervací. Po telefonu jsem se ale dohodli, že si za tu cenu vybereme jídlo z alakarte menu. Polévka byla vynikající, hříbkové capuccino z lanýžovou čokoládou byla skvělá volba. Je třeba říci, že čokoláda tam nebyla jen kvůli tomu, aby byli světoví, ale náramně podtrhla chuť hříbkového krému s mléčnou pěnou. Všechny další chody se nesly v podobném stylu. Kdybych musel najít nějaké mínus, byla by to káva, která kvalitou neodpovídala ceně! Do této restaurace se rád vrátím.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO