Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 91 % hodnoceno 141x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

GRILL Restaurant KELT

Přehled hodnocení
91% celkově
91% personál
88% prostředí
90% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 84x
4 44x
3 6x
2 1x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
MIlé posezení na koncertu Lokálky. S dobrým jídlem i pitím :-)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Jídlo výborné, jen škoda malého výběru jidla i piva. Pokud máte chuť vyloženě na steak tak neprohloupíte.
Celkově     
personál 1
prostředí 2
jídlo 2
Kdysi jsem byl v tomto podniku spokojený, ale ty doby jsou už nenávratně zpět. Hned po vejití do restaurace vás bouchne do očí prostředí, které je laděné do nějaké prazvláštní kombinace (zřejmě snažící se o western), které ovšem naprosto nabourává světelná cedule s nabídkou dezertů. O výzdobu restaurace mi nikdy nešlo, mě zajímá chuť jídla. To se bohužel ale taky rapidně zhoršilo. Číšník nás nechal tak 15 minut čekat než si nás vůbec všimnul, kdy tohle byl ještě vynikající čas. Rodina u vedlejšího stolu si nakonec musela pro jídelní lístky dojít sama. Je pravdou, že na celou hospodu tam byl sám(+ "barman"), ale myslím, že tohle zvládnout by nemělo činit potíž ani při plné kapacitě, natož když tam byla třetina kapacity. Absolutně špatná práce s hostem, kdy něco jako nabídnout pokrm, pomoct s výběrem atd. bylo vyloženě španělskou vesnicí. Steaky byli přepečené, hrozně tenké a dost slané, žádná omáčka k tomu a pečená zelenina k tomu byla vyloženě šlichta. Tohle je spíš parodie na to, jak to tam vypadalo pár měsíců zpátky, kde jsem byl unešen ze steaku, který mi přistál na stůl. Sem už nikdy nevlezu.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Restaurace má příjemnou atmosféru. Obsluha je milá, rychlá, ví co doporučit. Jídlo je vždy výborné, jak tatarák, tak i steaky, a i dezerty. Ceny jsou možná malinko vyšší než jinde, ale to jídlo za to stojí.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Moc krasne prostredi odpovidajici tomu, ze se restaurace zameruje primarne na steaky. Meli jsme par pripominek, ale obsluha ˇbyla velice vstricna a se vsim nam vyhovela. K jidlu nemohu napsat jedinou vytku. Doporucuji!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jídlo skvělé, obsluha ochotná milá, prostředí moc příjemné. Určitě se znovu vrátíme a budeme doporučovat známým.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO