Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

8 fotek
Na mapě

Informace Grill Pub Pod Lipami

Zdeněk Svoboda je již od malička nadšeným kuchařem, proto když se v roce 2013 naskytla příležitost otevřít si ve svých 23 letech restauraci, neváhal. Za podpory své přítelkyně, dnes už manželky, se dali do práce. Na počátku však začínali s původní hospodou, kterou převzali i s místními štamgasty. Po prvním neúspěšném roce, se rozhodli pro razantní krok, vše zrekonstruovat a postavit gril na dřevěné uhlí, na kterém do dnes Zdeněk připravuje svoje speciality. 

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba