Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 68x 100 0
Restaurace ukončila provoz

Restaurace ukončila provoz

Je nám líto, ale restaurace ukončila provoz. Zobrazit restaurace v okolí.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Rumpálu

Jak by měla vypadat Vaše oblíbená restaurace? Příjemné prostředí, vstřícná obsluha, chutné jídlo… Rádi se staneme Vaší oblíbenou restaurací. Restaurace u Rumpálu nabízí různou škálu jídel, od chutně připravených mas, ryb, těstovin až po čerstvé saláty. K jídlům Vám nabídneme vína od Habánských sklepů, Plzeň či Gambrinus.

V restauraci u Rumpálů Vám nabízíme až 80 míst k sezení rozdělených do dvou pater a třech místností, salónek má 25 míst a vlastní bar vhodný pro různé typy oslav a setkání, které Vám rádi připravíme jak si budete přát.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Hvězdičkové hodnocení zde dávám takové jaké dávám, protože hlavními kvalitami restaurace U Rumpálu není kvalita jídla nebo prostředí, ale hlavně cena. S voucherem ze Slevomatu za 149,- Kč dostanete dvě kila kuřecích křídel s omáčkami a chlebem a z toho se služně nají i tři lidé. Takže celkový dojem určitě je nad čtyři hvězdičky.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace je rozdělena na kuřáckou a nekuřáckou část, škoda jen, že do nekuřácké se musí přes tu kuřáckou. jídlo bylo moc dobré, dokonce lepší než jsem očekávala. Obsluha na jedničku :-). Doporučuji.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO