Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Grill bar & music club Progress

Ať jsi kapitán, první důstojník, nebo topič, všichni si musí někde odpočinout. Důstojníci vyrazí na kvalitní pití a mužstvo si trochu povyrazí. A je příjemné, když posádka zůstane pohromadě. Pro Vás je tu Progress, kde můžete v klidu dopsat lodní deník, napít se kvalitního rumu, whiskey nebo vzít dámu na koktejl. Posádce nabídnout pořádnou elektronickou muziku, kvalitní pivo a prostor přikládat pod kotel až do rána. Steampunk pro nás není jen styl. Je to způsob přemýšlení. Je to vzpomínka na doby, kdy se věci dělaly poctivě. Bar Progress je poslední baštou steampunku. Najdete tu zásady, kterým věřili Vaši předkové. Pití, které bylo na světě před Vaším narozením. Dávno zapomenuté receptury koktejlů. Vše se mísí s novinkami z cizích zemí, technologiemi a postupy, které nedávno spatřily světlo světa. Otevírací doba: Grill bar 11 - 01 (pondělí - neděle) Music bar 19 - 02 (pondělí - sobota)

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO