Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 13x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Green Spirit Bistro & Cafe

Green Spirit, je čistě vegetariánské Bistro a Cafe, kde bychom vám rádi představili jídla, která, ačkoliv jsou bezmasá, nepostrádají vtip a kreativitu a mimo to chceme ukázat, že se dá vařit tak chutně, že vám maso chybět nebude.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Možná jsme měly příliš vysoké očekávání založené na hodnocení. Restaurace je pěkná, obsluha milá, nabídka zajímavá a jídlo dobré... Ale nezůstal v nás žádný zážitek, kvůli kterému se chceme vrátit. Naopak máme pocit, že příště chceme vyzkoušet něco jiného. Najedly jsme se dobře, ale ne výborně. Pokud tedy půjdu příště kolem a budu umírat hlady, zastavím se. Ale cíleně se sem nevrátím.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V Green Spirit se člověk cítí vždycky komfortně. Výhled do zahrádky je i v zimních měsících příjemný, jídlo i dezerty jsou zdravé a chutné, co více chtít. A nahoře je dětský koutek :-)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO