Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Green Factory - Chodov

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Dnešní návštěva Green Factory mne moc neuchvátila. Vzhledem k tomu, že bylo půl hodiny před zavíračkou, neměli skoro žádný výběr, což mi docela vadilo. Obsluha byla fajn a prostředí taky.
Restaurace Green Factory - Chodov
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Salátovnu Green Factory na Chodově mám ráda. Čerstvé saláty, výborné na chuť, jen trošku dražší. Obsluha ujde, mohla by být milejší. Prostředí je nové a čisté, jen příliš klimatizované.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
S touhle salátovnou v The Park jsem maximálně spokojená. Saláty jsou chuťově vynikající a člověk si je dochutí podle sebe. Prostředí podniku je hezké, nové a čisté.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Nově otevřená salátovna v The Park. Saláty vynikající a dochucené dle vašeho přání. Obsluha průměr. Prostředí nové, čisté, moderní a vzdušné. Podnik určitě doporučuju.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO