Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 7x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Grand restaurant Zelená Kočka

Grand restaurant Zelená Kočka nabízí tradiční českou kuchyni, kterou si můžete vychutnat v příjemném prostředí. Za přispění točeného plzeňského a dalešického ležáku a nabídky dalších menších pivovarů, které dodržují při vaření piva tradiční postupy, představují bohatou nabídkou kulinářského umění od pečené husy až po pečené kočky s mákem. Zastavit se můžete také na denní nabídku hotových jídel a tříchodové menu.  Grand restaurant Zelená Kočka má kapacitu 60 míst včetně salónku pro 25 osob. V letních měsících je otevřena zahrádka s dalšími 60 místy, kterou je možno propojit se salónkem pro uzavřené společnosti. 

Recenze restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Typicka hospoda, kde je pivo na prvnim miste, pece o hosta na druhem a jidlo az na tretim ne-li poslednim. Personal naprosto v poradku, ochotne plnil nase prani. Jidlo bylo velice zvlastni. Verim, ze ceska klasika by urcite fungovala, ale na tu by se kuchyne mela zamerit a vynechat salaty a vegetarianska jidla.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Většinou velmi chutné poledni menu za velmi dobrou cenu (95 Kč za tři chody), byť v poslední době se kvalita trochu zhoršuje a jídla jsou nevyvazena. Určitě se ale stále jedná o skvělou volbu.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO