Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 92 % hodnoceno 91x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Grand Restaurant Villa St.Tropez

Přehled hodnocení
92% celkově
90% personál
88% prostředí
91% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 51x
4 37x
3 2x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Velmi hezké prostředí, velmi chutné jídlo - salát s baby špenátem a kozím sýrem a opravdu vynikající krevety se zeleninou. Obsluha velmi milá a ochotná. Jediné, co nás nemile zklamalo, byla vysoká cena za rozlévané moravské víno... možná jeden z důvodů, proč byla restaurace v příjemný a teplý podvečer v podstatě prázdná.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Resturaci jsem navštívil potřetí. Minulé návštěvy byly téměř na jedničku, ale dnes strašné. Objednané jídlo nakonec neměli, zeleninová polévka byla teplá voda s trochou nudlí, číšník na nás vysypal příbory.. dneska už snad chyběl jen svrab a neštovice :)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Naprosto bez chyby. Excelentni podnik, a to i na Prahu.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Byli jsme na chřestovém menu a hned na začátek napíšu jeden (jediný) nedostatek, na který nás pozorný číšník férově upozornil předem: bílý chřest došel, už byl jen zelený. Trochu jsme s pomocí obsluhy upravili výběr a pak už bylo vše výborné, od polévky (chřestové), přes lososa na zeleném chřestu a kachní foie gras až po maracujový sorbet a limetkový dortík. Obsluha pozorná, prostředí klidné a příjemné.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
DULI - DULI - DULI - ST TROPEZ … Nádherně vlezlá melodie, znáte ji? Jsem tu zpět po půl roce a přede mnou krásná dovolená. Takže ani trošku nevadí, že venku prší, to jen se se mnou má domovina loučí – zní to pěkně, viďte?! A já se loučím s úsměvem a s velkou chutí, spořádám předkrm i hlavní jídlo v doprovodu příjemného vínka z Kutné Hory. Neodpustím si ani sýrový dezert a každému radím, aby svou dovolenou v cizině zahajoval poctivou přípravou. Můj trénink skvostné pohody v ruzyňském restaurantu, jehož název umí rozezpívat, se podařil. Srdečně děkuji a těším se na další setkání.
Grand Restaurant Villa St.Tropez Grand Restaurant Villa St.Tropez Grand Restaurant Villa St.Tropez
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restauraci jsme navštívili s přáteli a s malým dítětem (dětský koutek i požadovaná židlička bez problémů). Obsluha ochotná, jídlo bylo vynikající. Doporučuji!!!
Celkově
personál 3
prostředí 4
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Opravdu výborné jídlo!! Díky.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO