Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 92 % hodnoceno 86x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Grand Restaurant Villa St.Tropez

Grand restaurant St. Tropéz je příjemná útulná restaurace s kouzelnou atmosférou jižní Francie. Najdete ji v klidné vilové čtvrti na Praze 6 nedaleko letohrádku Hvězda. Restaurace nabízí mezinárodní kuchyni, specializuje se především na středomořskou a francouzskou. Pochutnáte si tu ale také na českých specialitách.

Grand restaurant St. Tropéz se pyšní velkým výběrem vín z celého světa. Ochutnat můžete i výborné fresh džusy a další nápoje domácí výroby.

Pokud v Praze hledáte místo s vynikajícím jídlem, příjemnou atmosférou a nakažlivou pohodou Francie, tady se vám bude líbit.

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
DULI - DULI - DULI - ST TROPEZ … Nádherně vlezlá melodie, znáte ji? Jsem tu zpět po půl roce a přede mnou krásná dovolená. Takže ani trošku nevadí, že venku prší, to jen se se mnou má domovina loučí – zní to pěkně, viďte?! A já se loučím s úsměvem a s velkou chutí, spořádám předkrm i hlavní jídlo v doprovodu příjemného vínka z Kutné Hory. Neodpustím si ani sýrový dezert a každému radím, aby svou dovolenou v cizině zahajoval poctivou přípravou. Můj trénink skvostné pohody v ruzyňském restaurantu, jehož název umí rozezpívat, se podařil. Srdečně děkuji a těším se na další setkání.
Grand Restaurant Villa St.Tropez Grand Restaurant Villa St.Tropez Grand Restaurant Villa St.Tropez
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restauraci jsme navštívili s přáteli a s malým dítětem (dětský koutek i požadovaná židlička bez problémů). Obsluha ochotná, jídlo bylo vynikající. Doporučuji!!!
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO