Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 76 %    hodnoceno 26x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Grand Cafe Orient

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 5
Čekali jsme o něco "kubističtější" prostředí, ale přesto se nám kavárna moc líbila. Obsluha byla příjemná, ale po usazení na nás jaksi pozapomněla a asi 40 minut se nikdo nepřišel zeptat, co si dáme. Potom, co jsme se ale zvedli k odchodu, si zřejmě vzpoměli a docela nám vylepšili dojem - velice se omlouvali, přinesli víno na účet podniku a na závěr odmítli platbu za celou naši konzumaci :) Jídlo a káva dle očekávání skvělé.
Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 2
Obsluha byla poměrně nepříjemná již od našeho příchodu, kuřácký a nekuřácký prostor není oddělen, takže když jsme odcházeli, škrábalo nás z cigaretového kouře pořádně v krku. Jako obrovské mínus považuji fakt, že neberou platební karty. Jídlo bylo průměrné, ale ceny nemají nijak přehnané. Pokud sladíte, cukr si doneste vlastní. Prostředí restaurace je hezké, kdo má rád kubismus, jistě si sem rád (alespoň jednou) zajde.
Celkově    
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Prostředí zašlé, směs zápachu jídla a cigaretového kouře, neoddělené prostory pro kuřáky a nekuřáky. Toalety špinavé! Návštěvou jsem byli zklamáni.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Velmi proslulá kavárna, která ztratila bohuzel ztrácí svůj lesk. Nechutné zakourene prostředí. Cenově odpovídající místu a pověsti podniku. Obsluha nepřekvapí.
Celkově
personál 3
prostředí 5
jídlo 4
Grand Cafe Orient opäť nesklamalo, je to krásne posedenie blízko Staromáku, veľmi príjemný interiér. Nevýhodou je, že sa tam fajčí a nestíha sa to hneď otvetrať.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Hezka stylove zarizena kavarna, bohuzel toleruji kuraky a neda se to chvilemi odvetrat jinak nez oknem dokoran. Ale jidlo, kava, styl stolovani a vybrana obsluha super.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
V kavárně jsme byli poprvé. Rezervace proběhla v pořádku. Dorty, káva i víno byly moc dobré. Prostředí příjemné s krásným výhledem. Bohužel celkový dojem z návštěvy kazil personál, který byl neprofesionální.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 3
Prostředí je opravdu krásné a přímo v centru Prahy. Nikde jinde jistě nenajdete tak kouzelnou kavárnu ve stylu kubismu. K dispozici je i balkon, což ej v létě velmi příjemné.
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 3
Na historicky přesné kubistické kavárně je kromě fascinujícího interiéru nejlepší obsluha. Pánové jsou svižní a úslužní, jak se na prvorepublikový podnik patří.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO