Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 78 %    hodnoceno 18x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Grand Cafe Orient

Přehled hodnocení
78% celkově
83% personál
94% prostředí
72% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 2x
4 12x
3 3x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 3
Prostředí je opravdu krásné a přímo v centru Prahy. Nikde jinde jistě nenajdete tak kouzelnou kavárnu ve stylu kubismu. K dispozici je i balkon, což ej v létě velmi příjemné.
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 3
Na historicky přesné kubistické kavárně je kromě fascinujícího interiéru nejlepší obsluha. Pánové jsou svižní a úslužní, jak se na prvorepublikový podnik patří.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Grand cafe orient je nadherna kavarna s vybornou lokalitou. Krasne presvetlena vdaka velkym oknam, vynimal sa vzdusny interier s peknym nabytkom. A k tomu prijemna obsluha.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jedna z nejexkluzivnějších kaváren, kterou jsem navštívil. Pozor ovšem, exkluzivní doopravdy je, ovšem ceny jsou naprosto přiměřené, čehož si neuvěřitelně vážím. Nádherný interiér, až okouzlující obsluha a kafe také výborné. Rozhodně doporučuji!
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Prijemna prvo-republikova kaiaren v centre Prahy. Je to trosku tazsie objavit, pokial to clovek nepozna, ale zas aspon to nie je plne turistov :) Velmi prijemne ceny vzhladom na polohu...
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Tento podnik jsme si s kamarádkou vybraly před návštěvou divadla, protože byl blízko a já v Grand Café Orient ještě nebyla. Prostor kavárny je úžasný, pro nekuřáky má ale malé "chybky". Od kuřáků jsou odděleni jen pomyslně a jsou jim vyhrazeny jen dva stoly, navíc u vchodu do kuchyně. Kuřáci asi převažují, proto mají cca 6x víc prostoru v té "lepší" části kavárny. Bohužel v divadle z nás byl kouř cítit. Obsluha byla milá, ale museli jsme se o pozornost hlásit. S jídlem i pitím jsme byly spokojeny. Těšíme se, až bude kouření zakázáno, pak se sem určitě ještě vrátíme.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Kavárnu jsme navštívili poprvé a to s přáteli z Vídně, která je, jak známo, j proslulá svými kavárnami a tak jsme hledali originální kavárnu s vysokým standartem. Prostředí kavárny nás nezklamalo, jen jsme očekávali, že v kubistickém slohu bude vše všetně nábytku, porcelánu atp., rovněž vše, co jsme si objednali bylo skutečně výborné a to jak široký sortiment kávy a dalších nápojů včetně jejich servírování, zmrzliny i zákusků. Jedinou " pihou na kráse " bylo, že jsme po usazení měli problém s přivoláním obsluhy, abychom si mohli objednat, ač kolem nás několikrát procházela a nebylo nijak extrémně plno. Potom, co jsme si konečně objednali již bylo vše v pořádku - veškeré naše objednávky byly vyřízeny rychle, takže poněkud nepříznivý dojem z obsluhy už naši hosté dále neřešili a myslím, že jejich konečná spokojenost nebyla jen předstíraná. Ceny této kavárny odpovídají její vyjímečnosti, ale nejsou nijak přemrštěné, jen bychom očekávali větší všímavost ze strany personálu.
Celkově    
personál 3
prostředí 4
jídlo 2
Kavárna je nádherná a jedinečná, ALE - restaurace je zakouřená, pravděpodobně nemá ventilaci a větrá se okny - venku bylo -10st., a tak většina lidí seděla i v restauraci v bundách, jelikož tam byla opravdu zima. Ochutnali jsme čokoládu a kávu s rumem - to bylo výborné, ale dorty - suché a obschlé. Servis byl v pořádku, číšníci byli milý. Je však škoda, že v tak úžasných prostorách nejsou celkově lepší služby. Prostory jsou jakoby prázdné a ponuré.
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO