Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 79 %    hodnoceno 21x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Grand Cafe Orient

Kubistická kavárna se nachází v 1. patře domu „U Černé Matky Boží“. Kubismus v architektuře a užitém umění je ryze český fenomén. A právě Dům U Černé Matky Boží patří k jeho nejslavnějším a nejdůležitějším představitelům. Byl postaven tehdy jedenatřicetiletým arch. Josefem Gočárem. Jeho výjimečnost nespočívá pouze v jeho fasádě, ale i v kubistickém půdorysu a hlavně v průniku kubismu i do interiéru domu. V kavárně nabízí snídaně, malé sendviče "Kaiserky", bagety, obložené talíře, saláty, palačinky slané i sladké, dezerty, dorty, zákusky, poháry, míchané nápoje, alkoholické a nealkoholické nápoje, horké nápoje.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Velmi proslulá kavárna, která ztratila bohuzel ztrácí svůj lesk. Nechutné zakourene prostředí. Cenově odpovídající místu a pověsti podniku. Obsluha nepřekvapí.
Celkově
personál 3
prostředí 5
jídlo 4
Grand Cafe Orient opäť nesklamalo, je to krásne posedenie blízko Staromáku, veľmi príjemný interiér. Nevýhodou je, že sa tam fajčí a nestíha sa to hneď otvetrať.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Hezka stylove zarizena kavarna, bohuzel toleruji kuraky a neda se to chvilemi odvetrat jinak nez oknem dokoran. Ale jidlo, kava, styl stolovani a vybrana obsluha super.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO