Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 74 %    hodnoceno 23x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Grand Cafe Orient

Kubistická kavárna se nachází v 1. patře domu „U Černé Matky Boží“. Kubismus v architektuře a užitém umění je ryze český fenomén. A právě Dům U Černé Matky Boží patří k jeho nejslavnějším a nejdůležitějším představitelům. Byl postaven tehdy jedenatřicetiletým arch. Josefem Gočárem. Jeho výjimečnost nespočívá pouze v jeho fasádě, ale i v kubistickém půdorysu a hlavně v průniku kubismu i do interiéru domu. V kavárně nabízí snídaně, malé sendviče "Kaiserky", bagety, obložené talíře, saláty, palačinky slané i sladké, dezerty, dorty, zákusky, poháry, míchané nápoje, alkoholické a nealkoholické nápoje, horké nápoje.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 2
Obsluha byla poměrně nepříjemná již od našeho příchodu, kuřácký a nekuřácký prostor není oddělen, takže když jsme odcházeli, škrábalo nás z cigaretového kouře pořádně v krku. Jako obrovské mínus považuji fakt, že neberou platební karty. Jídlo bylo průměrné, ale ceny nemají nijak přehnané. Pokud sladíte, cukr si doneste vlastní. Prostředí restaurace je hezké, kdo má rád kubismus, jistě si sem rád (alespoň jednou) zajde.
Celkově    
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Prostředí zašlé, směs zápachu jídla a cigaretového kouře, neoddělené prostory pro kuřáky a nekuřáky. Toalety špinavé! Návštěvou jsem byli zklamáni.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Velmi proslulá kavárna, která ztratila bohuzel ztrácí svůj lesk. Nechutné zakourene prostředí. Cenově odpovídající místu a pověsti podniku. Obsluha nepřekvapí.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO