Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 129x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Gran Fierro

Přehled hodnocení
88% celkově
86% personál
88% prostředí
87% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 66x
4 49x
3 11x
2 3x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Znáte to, když přijdete do skvělé restaurace (ani ne luxusní ani ne drahé, prostě dobré) a usadíte se a pak už jenom jedete na vlně štěstí?? Taky tady jsem ten pocit neměl - ale je to spíš asi individuální.
Celkově   
personál 1
prostředí 4
jídlo 5
Visited on Friday, 6th of January 2017. Service is terrible, which is quite rare considering foreign ownership of the restaurant. Another huge disappointment were drinks, especially cocktails. The gin&tonic was so watered down it was practically a water with ice in it. On the other hand, the ambiance and the interior of the restaurant are nicely designed and the food(rib eye, parrillada and burger) is delicious, although bit pricey. All in all, I cannot recommend this restaurant for anything other than corporate functions or tourists, which seems to be their intended clientele anyway.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Celkově
personál 3
prostředí 5
jídlo 5
Excellent. As a swiss citicien I spent less money on starter, main, and dessert with a bottle of wine and a couple of shots in the restaurant as I did the day before back in zurich. Moreover the staff was friendly although the were a little bit busy. The food was great! 10/10 would come again.
Celkově
personál 5
prostředí 3
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
prostředí trochu studené, personál o něco neformálnější, než bych očekával, ale velmi ochotný a milý. Jídlo vynikající a reklamace (místo medium/rare hodně suchý well done) vyřešena obratem, bez mrknutí oka a s úsměvem a omluvou z obou stran, jak to má být. Jen tak dál - rád přijdu zas!
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Velmi prijemny interier bohuzel kazi nedostatky v menu. Steaky byly dobre, bohuzel hranolky podprumerne. Od takove restaurace bychom ocekavali domaci a nenasaknute prepalenym olejem. Salat s cervenou repou byl opravdu nedostatecny. Jedna reda repy, vedle rada zeleneho a minimum koziho syra. Bez napadu, bez chuti. Ani ne pred pulkou patecniho vecera doslo pivo. Dezerty a drinky z ginu nam sice napravily chut, nicmene dalsi den nebylo polovine z nas dobre.. Skoda.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Příjemný stylový interiér, možnost "nahlédnout" do kuchyně. Personál maličko zapomínal přijímat objednávky od všech hostů u stolu, ale byl nás teda větší počet. Jídlo výborné! Doporučuji

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO