Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 21x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Bistro Gourmeta

Přehled hodnocení
88% celkově
87% personál
82% prostředí
89% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 11x
4 8x
3 2x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Bistro Gourmeta na prasto perfektní místo pro přožití příjemných chvil - my jsme včera v rodinném kruhu slavili moje narozeniny a krásně jsme si večer užili! Můžeme jen doporučit! Nebyla to navíc naše první akce a vždy jsme odcházeli krásně naladěni, po úžasném gastronomickém zážitku, který jsme umocnili výborným pivem nebo vínem a nakonec okořenili vynikajícím rumem Ron de Jeremy!
Bistro Gourmeta Bistro Gourmeta Bistro Gourmeta
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Úžasné těstoviny, příjemná obsluha, zajímavý interiér a klidné prostředí. Těstoviny snad nejlepší zatím ochutnáné v Praze. Ceny vzhledem k jídle bezkonkurenční. Určitě budeme návštěvu opakovat!
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Příjemná, přátelská atmosféra, dobré regionální pivo, jako předkrm doporučuji paštiku s višněmi a rakytníkem. Celkově velmi příjemný večer (nicméně dobrá volba i pro dobu oběda).
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 5
Malé bistro s přívětivou a relativně útulnou atmosférou. Polední meníčko výborné, rychlá obsluha. Co trochu může vadit je, že stoly jsou opravdu natěsno, takže když je plno, není moc k hnutí.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Má první návštěva Gourmety se vydařila. Podnik je velmi malý (odhadem tak 15 míst), vhodný pro soukromé oslavy nebo rande. Jídelní lístek není rozsáhlý a je to jen dobře, na výběr jsou asi 4 druhy pasta, dále tapas a několik masových klasik spíše pro mužské osazenstvo (husa s gnocchi, vepřová líška s bram. pyré aj.). Na výčepu jsou naraženy piva od pivovaru Lobeč, zkusil jsem 10° a přirovnal bych jej k lehčím belgickým pivům. Obsluhující slečna byla příjemná a ochotná, jídlo chutné a večer se nám líbil. Určitě to nebyla poslední návštěva.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Jsem velmi rád, že jsem z Podolí a nemám to daleko, protože už po první návštěvě vím, že není poslední. Útulné, skvělé jídlo, výborné piva Clock a Lobeč, dobré vína i znamenitý výběr destilátů a personál je třešničkou na tomto úžasném dortu. A pokud máte rádi tatarák, tak návštěva je přímo povinností.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO