Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 7x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Gourmet Restaurant Ladronka

Přehled hodnocení
86% celkově
83% personál
86% prostředí
77% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 2x
4 5x
3 0x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Dobrá kuchyně, trošku robustní, ale jinak nápaditá. Dobře propracované a sestavené menu, které nám chutnalo. Obsluha byla pozorná a fajn, jen nabídka "lepších" vín nám přišla poněkud předražená /cenově příznivější vína, byť uváděná ve vinném lístku, nebyla momentálně k dispozici/. Jinak návštěva této restaurace byla příjemná a zcela jistě v pořádku.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Mám výhrady k personálu, v takovém podniku očekávám, že bude pozornější a nemělo by stát, že před námi ležely prázdné talíře delší dobu a dokonce i ve chvíli, kdy nám nesli další chod a číšník pokřikoval na svou kolegyni, ať to odnese. Předkmy také byly celkem průměrné (pomazánka a polévka), hlavní chod a desert už byly opravdu výborné.Také bych čekala, že mi v takové restauraci nabídnou víno vhodné ke každému chodu, ale tato nabídka vůbec nebyla, jen jsem byla upozorněna, že rozlévaná vína najdu na poslední stránce vinného lístku.To mě také zklamalo.Restauraci bych doporučila těm, kteří se chtějí dobře najíst, ale gurmánský zážitek to bych neřekla.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO