Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 7x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Gourmet Restaurant Ladronka

Kuchař má jen pár minut na to, aby jeho host zapomněl na čas – to je motto gourmet restaurantu Ladronka. Ochutnáte tu pochoutky tradiční české i světové kuchyně.

Restaurace Ladronka sídlí v nově zrekonstruované barokní usedlosti s bohatou historií, kterou už ve 14. století začal psát Karel IV. Menu nabízí pestrý výběr salátů, předkrmů a polévek, masových a rybích specialit nebo dezertů. Kvalitu zdejší kuchyně potvrzuje i ocenění Czech Gastronomy Awards 2012.

Interiér je ve znamení luxusu a elegance, nápaditě se tu prolíná historie a moderní design. Příjemné posezení nabízí také venkovní Grill restaurant, vinný sklípek a terasa s krásným výhledem na Prahu.

Náš tip: 

Spojte kulinářský zážitek se sportovním vyžitím v parku Ladronka. Ten je oblíbenou lokalitou cyklistů, in-line bruslařů, milovníků pétanque, bowlingu i rodinných procházek. Ne nadarmo paří Ladronka mezi Sedm divů Prahy 6.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Dobrá kuchyně, trošku robustní, ale jinak nápaditá. Dobře propracované a sestavené menu, které nám chutnalo. Obsluha byla pozorná a fajn, jen nabídka "lepších" vín nám přišla poněkud předražená /cenově příznivější vína, byť uváděná ve vinném lístku, nebyla momentálně k dispozici/. Jinak návštěva této restaurace byla příjemná a zcela jistě v pořádku.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Mám výhrady k personálu, v takovém podniku očekávám, že bude pozornější a nemělo by stát, že před námi ležely prázdné talíře delší dobu a dokonce i ve chvíli, kdy nám nesli další chod a číšník pokřikoval na svou kolegyni, ať to odnese. Předkmy také byly celkem průměrné (pomazánka a polévka), hlavní chod a desert už byly opravdu výborné.Také bych čekala, že mi v takové restauraci nabídnou víno vhodné ke každému chodu, ale tato nabídka vůbec nebyla, jen jsem byla upozorněna, že rozlévaná vína najdu na poslední stránce vinného lístku.To mě také zklamalo.Restauraci bych doporučila těm, kteří se chtějí dobře najíst, ale gurmánský zážitek to bych neřekla.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO