12 fotek

Gourmet Restaurant Ladronka

Podnik mimo provoz

Je nám líto, ale tento podnik ukončil provoz. Podívejte se na podobné podniky v okolí.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Gourmet Restaurant Ladronka

Kuchař má jen pár minut na to, aby jeho host zapomněl na čas – to je motto gourmet restaurantu Ladronka. Ochutnáte tu pochoutky tradiční české i světové kuchyně.

Restaurace Ladronka sídlí v nově zrekonstruované barokní usedlosti s bohatou historií, kterou už ve 14. století začal psát Karel IV. Menu nabízí pestrý výběr salátů, předkrmů a polévek, masových a rybích specialit nebo dezertů. Kvalitu zdejší kuchyně potvrzuje i ocenění Czech Gastronomy Awards 2012.

Interiér je ve znamení luxusu a elegance, nápaditě se tu prolíná historie a moderní design. Příjemné posezení nabízí také venkovní Grill restaurant, vinný sklípek a terasa s krásným výhledem na Prahu.

Náš tip: 

Spojte kulinářský zážitek se sportovním vyžitím v parku Ladronka. Ten je oblíbenou lokalitou cyklistů, in-line bruslařů, milovníků pétanque, bowlingu i rodinných procházek. Ne nadarmo paří Ladronka mezi Sedm divů Prahy 6.

Zobrazit více
  • +6

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 5
  • Personál: 4
  • Prostředí: 5

Dobrá kuchyně, trošku robustní, ale jinak nápaditá. Dobře propracované a sestavené menu, které nám chutnalo. Obsluha byla pozorná a fajn, jen nabídka "lepších" vín nám přišla poněkud předražená /cenově příznivější vína, byť uváděná ve vinném lístku, nebyla momentálně k dispozici/. Jinak návštěva této restaurace byla příjemná a zcela jistě v pořádku.

Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Telefonní číslo neexistuje

Otevírací doba

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace