Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 91 % hodnoceno 8x 100 0
Restaurace ukončila provoz

Restaurace ukončila provoz

Je nám líto, ale restaurace ukončila provoz. Zobrazit restaurace v okolí.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Gourmet Restaurant Ladronka

Kuchař má jen pár minut na to, aby jeho host zapomněl na čas – to je motto gourmet restaurantu Ladronka. Ochutnáte tu pochoutky tradiční české i světové kuchyně.

Restaurace Ladronka sídlí v nově zrekonstruované barokní usedlosti s bohatou historií, kterou už ve 14. století začal psát Karel IV. Menu nabízí pestrý výběr salátů, předkrmů a polévek, masových a rybích specialit nebo dezertů. Kvalitu zdejší kuchyně potvrzuje i ocenění Czech Gastronomy Awards 2012.

Interiér je ve znamení luxusu a elegance, nápaditě se tu prolíná historie a moderní design. Příjemné posezení nabízí také venkovní Grill restaurant, vinný sklípek a terasa s krásným výhledem na Prahu.

Náš tip: 

Spojte kulinářský zážitek se sportovním vyžitím v parku Ladronka. Ten je oblíbenou lokalitou cyklistů, in-line bruslařů, milovníků pétanque, bowlingu i rodinných procházek. Ne nadarmo paří Ladronka mezi Sedm divů Prahy 6.

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Dobrá kuchyně, trošku robustní, ale jinak nápaditá. Dobře propracované a sestavené menu, které nám chutnalo. Obsluha byla pozorná a fajn, jen nabídka "lepších" vín nám přišla poněkud předražená /cenově příznivější vína, byť uváděná ve vinném lístku, nebyla momentálně k dispozici/. Jinak návštěva této restaurace byla příjemná a zcela jistě v pořádku.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO