Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 90 % hodnoceno 52x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Gourmet Pauza

Tým Gourmet Pauza je opravdu rodinným podnikem matky a dcery, které se budou snažit pečovat o Vás individuálním přístupem s rodinnou atmosférou. Posedět můžete v restauraci s neotřelým designem, kde si pochutnáte na dokonalé gastronomii se sevisem, který si prostě zamilujete. V restauraci Gourmet Pauza začínají snídaněmi již od 7 hodin, svačinkami, poledním menu, odpoledními dobrůtkami a končí večeřemi.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Byla jsem tu s kamarádkou na sobotní snídani. Klidné útulné prostředí a moc milá obsluha, takže ideální kombinace. Tradiční nabídka snídanoveho menu, ale za super ceny! Jídlo bylo vynikající. Musím moc doporučit!
Restaurace Gourmet Pauza
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Z návštěvy Gourmet pauzy mám trochu rozporuplné pocity. Jídlo bylo velmi dobré, i když porce nebyly největší, obsluha byla velmi milá, ale poněkud roztěkaná, a trochu nás rušily nahlas vyhrávané vánoční písně.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Zajímavé prostředí. Drobné nedostatky při servírování vyváženy mimořádně milou a pozornou obsluhou v osobě paní majitelky. Dobře poskládané degustační menu a výborná kvalita i chuť všech podávaných pokrmů.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO