Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 74x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Golemův restaurant

Přehled hodnocení
82% celkově
78% personál
85% prostředí
82% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 36x
4 26x
3 8x
2 3x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově    
personál 4
prostředí 2
jídlo 2
Profesional service without any compliant. Food was not so culinary adventure as prommised by Golem at entrance. We ordered Cesar salad. Lady brought chef's free processing on the salad theme. The taste was quite ok but we didn't get Cesar salad. What I also did not like were plastic tables and chairs outside. Such a old building deserves better equipment instead. Statue of big witch, plastic birds on chimney and giant statue of Golem at entrance saying Hello and Bye when someone is entering or leaving the restaurant - horrible.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
V Golemově restaurantu jsme byli poprvé a myslím, že návštěvu není třeba opakovat. Přezdobené prostředí, které evokuje rudolfinskou dobu, mi nevadilo, ale jídelní lístek, který tvoří vytištěné listy, zasunuté do plastových obalů, to už jsme dlouho neviděli. Jídlo bylo dobré, ale co se nabídky vín týče, pouze 1 druh bílého a jeden druh červeného, což by se na dvoře císaře Rudolfa stát nemohlo.....a led do campari jsem dostala teprve, když jsem si o něj řekla.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restauraci jsem navštívil opět po několika letech a je pořád stejně příjemná jako byla dříve, určitě ji rád zase navštívím.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace opravdu na vysoké úrovni. Hned u chodu na vás promluví golem. Obsluhují tři barmanky. Seděli jsme tam sami a byli jsme obskakováni. Jídlo velké, teplé, vynikající, nahřívané zespodu. Pivo vychlazené... Krásný podnik, dobové obrazy, luxusní atmosféra...
Golemův restaurant
Celkově    
personál 2
prostředí 3
jídlo 5
Velmi neprofesionalni pristup personalu, nevhodne jednani k zakaznikovi, nevstricnost, hranicici s drzosti. Absence dalsiho personalu.Prostredi velmi pekne, bohuzel lidsky faktor kazi vybornou kuchyni.Snad jen selhani jedince,na ktereho jsme narazili.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO