Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 84 %   hodnoceno 71x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Golemův restaurant

Vyhlášený Golemův restaurant v Praze 8 v Březiněvsi, kam chodí večeřet i čeští prezidenti a vládní představitelé, disponuje vynikající evropskou i českou kuchyní, velkým ohrazeným parkovištěm, luxusním interiérem a exteriérem v kombinaci s velmi rozumnými cenami. Také hojně pořádá firemní akce a především svatební hostiny (včetně svatebních dortů a kompletního menu a rautu). Pro tyto účely disponuje několika salónky.

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
V Golemově restaurantu jsme byli poprvé a myslím, že návštěvu není třeba opakovat. Přezdobené prostředí, které evokuje rudolfinskou dobu, mi nevadilo, ale jídelní lístek, který tvoří vytištěné listy, zasunuté do plastových obalů, to už jsme dlouho neviděli. Jídlo bylo dobré, ale co se nabídky vín týče, pouze 1 druh bílého a jeden druh červeného, což by se na dvoře císaře Rudolfa stát nemohlo.....a led do campari jsem dostala teprve, když jsem si o něj řekla.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO