Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 63x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Golemův restaurant

Vyhlášený Golemův restaurant v Praze 8 v Březiněvsi, kam chodí večeřet i čeští prezidenti a vládní představitelé, disponuje vynikající evropskou i českou kuchyní, velkým ohrazeným parkovištěm, luxusním interiérem a exteriérem v kombinaci s velmi rozumnými cenami. Také hojně pořádá firemní akce a především svatební hostiny (včetně svatebních dortů a kompletního menu a rautu). Pro tyto účely disponuje několika salónky.

Recenze restaurace

Celkově    
personál 2
prostředí 3
jídlo 5
Velmi neprofesionalni pristup personalu, nevhodne jednani k zakaznikovi, nevstricnost, hranicici s drzosti. Absence dalsiho personalu.Prostredi velmi pekne, bohuzel lidsky faktor kazi vybornou kuchyni.Snad jen selhani jedince,na ktereho jsme narazili.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jídlo i prostředí je skvělé. Jen malou výtku bych měl ke kuchyni a jejímu odvětrání. Zápach ze smažení se dostal do prostoru restaurace a načichlo od něj oblečení. Jinak skvělý gurmánský zážitek.
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Ohříval bych talíře určitě to prospěje jídlu . Jinak příjemná atmosféra . Jídlo výborné.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO