Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

V pondělí 20.9. dojde ke změně Obchodních podmínek Restu. Hlavními změnami v podmínkách je zrušení Restu kreditů a Restu voucherů. Více informací zde.
12 fotografií
Žižkovo nám. 20, Tábor
· Nyní zavřeno (07:00 - 23:00) Spravovat restauraci

Tento podnik není spravovaný, takže informace nemusí být aktuální. Jste majitelem nebo správcem tohoto podniku? Klikněte na tlačítko zde a spravujte svůj podnik.

Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky, které přijímají Restu rezervace.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit více

Informace Goldie Restaurant

Restaurace Goldie hotelu Nautilus se v průběhu uplynulých let stala jednou z nejlépe hodnocených a velmi vyhledávaných restaurací v České republice. Díky hlasování hostů a jejich přízni byla restaurace ohodnocena v Maurerově výběru Grand Restaurant jako 10. nejlepší v České republice.

V Goldie, která se nachází v přízemní části hotelu Nautilus, se zaměřují na českou i mezinárodní kuchyni v odlehčeném a moderním pojetí při použití regionálních a vždy čerstvých surovin.

Díky vysokým stropům, velkým zrcadlům a bohaté výzdobě interiéru od místních řemeslníků a známých českých umělců včetně Olbrama Zoubka, skýtá jedinečný výhled na Žižkovo náměstí a jeho historické budovy. V letních měsících je součástí restaurace malá terasa s fascinující atmosférou historického centra.

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  5
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  5

Nemůžu říct, že je restaurace Goldie v Táboře to nejlepší, kam se člověk může vydat, ale to je hlavně proto, že když už se chci někde skvěle najíst, mířil automaticky sem. Zatím vždy nabídli perfektní jídlo, ať už jako polední menu nebo večerní víkendové speciality, ceny jsou sice vyšší, ale chutí i kvalitou si to místní pokrmy zaslouží. Zařízeni je stylové, personál milý a všímavý, nemám tu co vytknout… Zajděte také! :)

Kordus
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(1)
Celkové:
 • Jídlo:
  2
 • Personál:
  1
 • Prostředí:
  4

Velká škoda, špičkové suroviny, unikátní prezentace, ale jídlo úplně bez chuti a nebo úplně mimo mísu. Obsluha tragická a velmi zmatená. Vážně škoda, měl jsem to tady vždycky moc rád.

martytraveler
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  5
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  4

Těžko v Táboře najít jiný podnik, který by na poli kulinářského umění trumfnul Goldie Restaurant. Tohle je opravdová a nefalšovaná zážitková gastronomie se vším všudy, včetně osobního pohybu mistra šéfkuchaře mezi hosty. I když přiznávám, že interiér na mě působil přece jen trochu umělým dojmem a ani s rádoby pohodlnými klubovými křesly jsem si moc neporozuměl, vše ostatní hodnotím jako vynikající. Personál milý, noblesní a profesionální, sezónní menu spolu s vinným párováním excelentní. Na jejich filet z candáta s cizrnou, fenyklem a pomerančem asi ještě dlouho nezapomenu. Do Goldie se prostě nechodí jíst, sem se chodí jídlo si užít a vychutnat.

 • Uživatelská fotka z Goldie Restaurant
 • Uživatelská fotka z Goldie Restaurant
 • Uživatelská fotka z Goldie Restaurant
 • Uživatelská fotka z Goldie Restaurant
 • +3
nergal
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(1)
Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba