Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 93 % hodnoceno 22x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Goldie Bar/Restaurant

Hotelová restaurace Goldie láká na vynikající jídlo a širokou nabídku nápojů. Sofistikovaný a současný café bar, kde můžete vychutnat výbornou kávu, dobře zásobený koktejlový bar a špičkové místní i mezinárodní víno a pivo. Goldie se nachází v přízemní části hotelu a nabízí krásný výhled na Žižkovo náměstí. Pro ještě lepší výhled je v teplých měsících otevřena i mala terasa před hotelem. Pro posezení si hosté mohou vybrat mezi restaurací, atriem s fontánou, vinárnou a exklusivním prostorem salonku – Gallery. Jídelní lístek zahrnuje pestrou paletu českých i mezinárodních specialit, ve vinném lístku jsou jistě upoutají vína z Nového i Starého světa. Ať už si vyberete Goldie, Gallery, atrium nebo café bar, každý z těchto prostor má inspirující atmosféru. Všechny prostory jsou také k dispozici pro pořádání zvláštních oslav a soukromých akcí.

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velmi příjemná, vkusně zařízená restaurace s výhodnou polohou přímo na náměstí. Obsluha milá, nevtíravá. Jídlo chuťově i vzhledem skvělé - hřbet z jelena sika a zaječí stehno. oboje výborné s dokonalým food stylingem.
Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 3
Jednalo se o navstevu v ramci GRF. Jidlo bylo velmi hezky a kreativne naservirovane, bohuzel chutove dosti obycejne.. Obzvlaste dezert v podobe ovocneho semaforu se chutove moc nezdaril. Na placeni jsme cekali 30 minut. Goldie neni spatna restaurace, ale pokud je v ramci Maurera v TOP 10, tak indicka restaurace v protejsim rohu namesti by musela byt v TOP 5!!!
Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 4
S ohledem na skutečnost, že se restaurace umístila v TOP 10 2017, musím bohužel konstatovat, že buď a) šéfkuchař a celý personál usnuli na vavřínech nebo b) opravdu neměli dobrý den. V restauraci jsme obědvali, což asi nebyla nejlepší volba, neboť obědové menu se snaží do restaurace přilákat i méně náročné návštěvníky (jejich halasný dialog a neskutečná záplava vulgarit nás provázela po celou dobu návštěvy - pan šéfkuchař jim halasně sekundoval). Jednotlivé chody námi vybraného menu byly chutné až na některé drobné výhrady, které pan chef komentoval s tím, že si mohou dovolit cokoliv, ne každý to však pochopí. My jsme nepochopili. Nicméně jídlo jsme hodnotili vcelku pozitivně. Co naprosto selhalo, byl servis. Slečna, jež obsluhovala náš stůl, byla zřejmě brigádnice, neboť o své práci věděla pramálo. Host by jí jistě mnohé odpustil, pokud by se snažila být alespoň příjemná. To se bohužel také nepovedlo a slečna byla spíše otrávená. Celkově vzato, nemaje s Goldie Bar/Restaurant jinou zkušenost, naprosto jsme nepochopili, kde se vzalo její umístění na 10. místě GR2017. Pro ostatní umístěné restaurace je to značná degradace jejich úsilí a umu. Na další návštěvu si určitě delší dobu počkáme - třeba se restauraci podaří nalézt ztracenou rovnováhu.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO