Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 1 924x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Golden Pacific Café

Přehled hodnocení
83% celkově
79% personál
88% prostředí
76% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 835x
4 691x
3 225x
2 58x
1 31x

Hodnocení restaurace

Celkově    
personál 2
prostředí 4
jídlo 2
Stůl jsme měli objednaný na 14:00, dorazili jsme ve 13:58. Do 14:10 jsme čekali jestli si nás někdo všimne a když už mě to přestalo bavit tak jsem odchytil jednu z okolo pobíhajícich servírek, které nás naprosto ignorovali celou dobu co jsme stáli v restauraci. Když jsem servírku požádal zda by nás mohla usadit k zamluvenému stolu pro 4 osoby zeptala se mě na jméno, to jsem jí sdělil a ona odběhla k počítači. Po tom co se vrátila zpě nám ukázala na stůl pro 3 a řekla tady, namítal jsem že mám rezervaci pro 4 a ona na to, že má v systému pro 3. Ukázal jsem jí tedy potvrzovací email, který říkal ... potvrzujeme 14:00 pro 4. Podívala se na mě pokrčila rameny a řekla, že s tím nic neudělá. Být v tu chvíli bez dětí, které se těšili na to jak jim mašinka doveze jídlo, poděkuji a odcházím, bohužel kvůli nim jsem se rozhodl přetrpět vše co se doposud událo a poprosili jsme o dětskou židličku, do které se naše 3 letá dera nasoukala .... mohl bych pokračovat dále ... jak to trvalo dalších 15 min. než se někdo uráčil dorazit a převzít naší objednávku atd atd ... Prostě totální tragédie a s klidným svědomím říkám nikdy více. Jídlo se naštěstí docela dalo to mě celkem překvapilo. Ale výběr jídel byl stejně chudý jako obsluha. V podstatě jen gril. kuřecí prso, kuřecí salát a 2 druhy řízečků. Navíc se nakonec nedalo ani platit kartou. Jak jsem již psal malá poklona kuchařovi ale na zbytek raději zapomenout.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Bylo to úžasné měli jsme sladkou jízdenku. Líbilo se mi jak děti byli nadšený .A my také i objednací systém úžasná věc .Příště půjdeme zase Standa A Marta pac a pusu
Golden Pacific Café
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
V GPC jsem byl již poněkolikáté. Vyplatí se mít některou z "jízdenek", tzn "neomezený" přísun sladkostí nebo slaných pochutin mašinkami, což baví zejména děti. Řekl bych, že úroveň či kvalita dortíků je vysoká, kvalita a provedení slaných řízečků, sendvičů, kanapek, zeleniny apod. je kolísavá - někdy bych ohodnotil jako ve škole za 2, jindy za 3. Za tu cenu a pro většího jedlíka (ale ne gurmána) OK. Super vypadají pak "velké dorty", a i jejich příjemné ceny. Celkový koncept je rozhodně super, prostředí fajn, obsluha většinou milá, vstřícná. Kde jsem si jist, že jsou VELIKÉ REZERVY, jsou rezervace - téměř věčně sem nezískáte při dotazu přes Restu nebo zavoláním volný stůl, ale když pak jste na místě (1,5-2hodiny), je volných klidně i polovina stolků!!! Byznysově to musí být veliká ztráta a to zbytečně. V obchodním centru Nové Butovice zaparkujete (dole) na 3 hodiny zdarma a to je také fajn. Metro je jen poblíž, asi půl kilometru a do kopce, ale dá se to. Návštěvu rozhodně doporučuji.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Ani tento krat Golden Pacific Cafe nezklamalo! Jak prostredi tak i personal prispely k prijemne stravenemu veceru. Pochutnali jsme si, popovidali si v bezproblemove atmosfere, ktera tam panuje! Doporucujeme a chvalime!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO