Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 1 798x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Golden Pacific Café

Přehled hodnocení
83% celkově
78% personál
88% prostředí
76% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 790x
4 635x
3 209x
2 52x
1 28x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Příjemné prostředí, milý personál, který i přes nápor zákazníků stíhal plnit požadavky, výborné jídlo. Vláčky stále rozvážely. Po hodině jste zcela syti. Za sebe mohu doporučit.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Vše proběhlo k naší spokojenosti. Studené předkrmy v podobě kanapek, salátů, teplé pokrmy i zákusky byly výborné. Můžu doporučit úžasná cherry rajčátka plněná nivou. Přeji hodně dalších spokojených zákazníků. V.
Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 3
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Na místě jsme byli už poněkolikáté, chodíme tam rádi. Tentokrát jsme ale zaznamenali mírné zhoršení v rychlosti obsluhy. Také kvalita sladkých dortíků byla o něco horší než minule, byla tam daleko menší variabilita, některé druhy už tam vůbec nebyly (např. drobné ovocné saláíky, které byly příjemným zpestřením). Přesto podnik zase někdy vyzkoušíme, třeba se situace zase zlepší.
Celkově    
personál 1
prostředí 4
jídlo 4
Do restaurace občas chodíme, hlavně kvůli mašinkám, které se dětem líbí. Vždy bylo jídlo lepší než personál, ale celkově to šlo. Dnes to od začátku nebyla žádná hitparáda, a když nám přijelo hlavní jídlo, servírka se pak dlouho neobtěžovala jít zeptat, zda něco nepotřebujeme, a to jsme čekali, zda se třeba otočí, abychom na ni kývli. Neotočila se. Prostě poslední stůl vzadu byl moc daleko. Takže co všechno jsme si nedali: džus, druhý moučník, kávu... Prostě protože nás po půl hodině přešla chuť čekat až se někdo z obsluhy uráčí a šli jsme domů. Zaplatili jsme u baru, neboť účtenky bychom se asi také nedočkali. Restaurace byla plná maximálně z poloviny, takže o nějakém nestíhání se nedá mluvit. Asi příště už nepřijdeme.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Vše bylo OK, všímavá obsluha, chutné jídlo. Vláčky jezdily jak o závod. Tentokrát nebylo co vytknout.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
výborná restaurace, pokud chcete někam vyrazit s dětmi, jídlo je kvalitní, i když kvůli jídlu člověk do restaurace nejde, spíše kvůli zážitku.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO