Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 1 921x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Golden Pacific Café

Přehled hodnocení
82% celkově
78% personál
87% prostředí
76% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 856x
4 724x
3 241x
2 65x
1 35x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově    
personál 4
prostředí 4
jídlo 2
Byla jsem zde s kamarádkou s Diamantovou jízdenkou zakoupenou přes Slevomat. Prostředí je hezké, pro děti nebo fanoušky vláčků to musí být úžasný zážitek, ale...v rámci Diamantové jízdenky jsme si objednávaly jídlo z daného výběru. Kromě těstovin a kuřecích řízečků vše průměrné až podprůměrné (některé kanapky se nedaly jíst). Při objednání jedné mini porce grilované zeleniny, dovezl vláček jeden plátek okurky a rajčete, musela bych si jich objednat tak 30, aby to dalo aspoň malou přílohu. Chuťovky byly zničeny pomazánkami, jež obsahovaly asi 90% majonézy. Celkově z návštěvy nemám dobrý pocit, nejhezčí byl asi pohled na jezdící vláčky. Znovu už určitě nepřijdeme.
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 2
Podnik vhodný pro rodiče s dětmi, které vláčky zajisté pobaví a rozesmějí.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Celkově    
personál 1
prostředí 3
jídlo 3
Tak otřesné chování obsluhy kavárny, jaké jsme dnes zažili v Golden Pacific Café, to opravdu nemá obdoby. Jedna ze servírek byla už od prvního pohledu opravdu nenaložená, ale to by jí člověk ještě odpustil, pak ale spletla vláčky a objednávka, která měla přijet k protějšímu stolku, přijela k nám, a protože jsme měli zaplacený voucher na sladkou jízdenku s neomezenou konzumací, nedošlo nám, že to není pro nás. Přiběhla a bez jediného slova omluvy nebo vysvětlení na nás vyštěkla, že to není pro nás a synovi dortík, který se už do něj pustil, doslova sebrala od pusy. Až když jsme se proti jejímu chování ohradili, přiznala, že spletla stůl, ale komentovala to slovy, že co si neobjednám, tak nejím... V tu chvíli jsme měli chuť odejít, ale protože vouchery už byly zakoupeny, vydrželi jsme, ale stejně to nebyla žádná sláva. Zákusky celkem dobré, ale byly velké prodlevy mezi příjezdy mašinek, takže voucher zakoupený na Slevomatu, nazvaný "sněz co můžeš", opravdu neodpovídá realitě. V tuto chvíli nevím, jestli toto je chyba Slevomatu nebo samotného Golden Pacific Café. Takže za nás rozhodně nedoporučujeme,Golden Pacific Café se pro příště zdaleka vyhneme.
Celkově   
personál 2
prostředí 4
jídlo 2
Prostředí příjemné, dětem se líbilo. Jídlo ??? Obložené bagetky z 90% oschlé a tvrdé, ale tento problém jsme zažili již před dvěma lety, takže mě to moc nepřekvapilo. Obsluhující paní "ignorantská" a ne jen u našeho stolu. Když s ní něco řešíte, tak "čumí" úplně jinam a pak jen krčí rameny?!?! Na objednání 1 l vody ve džbáně, prinesena 0,5 l karafa, ale zaplatili jsme jak za 1 l !!! Celkový dojem ? Pro zážitek děti dobrý, ale pro restaurační účel, za nás ne. Za hodně peněz, špatná muzika.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Trochu jsem se bála, že je to v NC, že tam bude hluk, ale naprosto v pohodě, Prostředí krásné, nepřeplácané. Měli jsme sladkou jízdenku, celkem nám přijelo asi 6 vlaků a jeli by klidně i dál, ale my už praskali. Dortíčky vynikající :)
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Skvělé domácí limonády a čaje. Vláčky jsou zábavou pro malé i velké :) Jídlo přivážely vláčky poměrně rychle.
Celkově   
personál 5
prostředí 5
jídlo 3
Příjemná obsluha, skvělá atmosféra - Jen obrovská škoda, že jídlo je přinejlepším průměrné :(

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO