Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 2 027x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Golden Pacific Café

Přehled hodnocení
82% celkově
78% personál
87% prostředí
76% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 892x
4 762x
3 260x
2 70x
1 43x

Hodnocení restaurace

Celkově     
personál 1
prostředí 3
jídlo 1
Celkově   
personál 4
prostředí 5
jídlo 3
Vození jídla vláčky je naprosto super, jedinou připomínku bych měl k výběru jídel. Vlastně kromě řízků, křidýlek a klobás nenabízí skoro nic jiného.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově    
personál 2
prostředí 4
jídlo 2
Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 4
Vše v pořádku, jen se ze začátku dlouho čekalo než přijela první mašinka s jídlem. Obsluha k nám přišla jen, když jsme přišli do restaurace, pak k nám už za celou dobu nepřišla.
Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově   
personál 1
prostředí 4
jídlo 2
Vláčky jsou pěkné a celkový design restaurace je slušný. Personál byl už horší. Velmi nepříjemné a odměřené jednání, na dotaz proč nejezdí vlaky častěji nám bylo řečeno, že mají málo vláčků a že to jezdí neurčitě po nějakých minutách, nebylo vůbec jasné jestli po 5-15:( Chuťově byly nejlepší asi jen řízečky. Deserty spíš průměr a malý výběr, často se opakuje stejný typ jen v jiných barvách. A nelze platit kartou:(
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Dali jsme si klasiku - řízkové vlaky. Jako překrm ovocný salát - nemá chybu. Smažené řízečky byly vynikající, bramborový salát taktéž. Druhý vlak byl s grilovaným kuřecím masíčkem byl taky super, k tomu salát s césar dresingem - úplná báseň. Výborná panacotta jako dezert. Ale to jsme ještě netušili, co přijde potom - sladká jízdenka. Vlaky jezdily a jezdily a vozily zákusky, jeden lepší než druhý a třetí ještě lepší a další vynikající a tak pořád ddokola. Tak dobré zákusky jsme snad v životě nejedli. To vše přivezeno krásnými mašinkami. Nakonec už jsme nemohli a museli jsme vlaky zastavit. Příjemný personál restaurace je připravený vždy vyjít zákazníkovi vstříc. Restauraci Golden Pacific Cafe doporučujeme všem. Rádi se sem budeme vracet.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO