Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 1 869x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Golden Pacific Café

Přehled hodnocení
82% celkově
78% personál
88% prostředí
76% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 811x
4 670x
3 219x
2 54x
1 31x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Výborné a čerstvé jídlo připravované hned po objednání,jediný nedostatek je zdražení lahvového piva Svijany za 39kč,to je opravdu příliš,jinak dopoučuji všemi deseti.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
opět spokojenost,,ale když je v rest.plno,trochu vázne objednávka a vlaky jezdí zpožděné jako u dráhy..druhá hodina návštěvy byla bez chyby a domů jsme odjížděli plní..
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Celkově     
personál 1
prostředí 3
jídlo 3
Otrávený personál, kdy se na polední menu čeká 30 min. než se dámy naobedvaji.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Příjemná restaurace v krásném prostředí. Jídlo dovážené na vagónech za mašinkou je skvělý nápad a je radost si jídlo z vláčku "vykládat". Samotné jídlo pak je dobré a při koupi některé z neomezených jízdenek je ho také pořádná hromada. Určitě ještě někdy přijdeme.
Celkově   
personál 3
prostředí 5
jídlo 3
Velmi dobry napad s masinkama, ale neco tomu chybi...nemaji cepovane pivo, personal je takovy mdly a z jidel temer same smazene. Rozhodne nevyuzity potencial, vecer v cele restauraci krome nas byly jen dva pary, coz o necem take svedci. Na druhous tranu abych jen nekritizoval, tak zakusky jsou vynikajici.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restauraci jsme navštívili poprvé, a to hned po novoroční pauze a bylo to trochu znát. Unavené servírky a ne všechna jídla z nabídky k dispozici, nicméně zážitek to byl vcelku velmi pozitivní, náš sedmiletý syn byl nadšen a já s manželem i starou tetou jsme si to hezky užili. Objednané jídlo bylo kvalitní, prostředí příjemně tematické, mašinky rozvážející jídlo a sklenice fantastické. Určitě půjdeme znovu.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Zajímavý koncept, kdy Vám po většinu času obsluhu restaurace místo klasických číšníků dělají vláčky zavedené přímo ke stolu. Podnik je kvůli tomu oblíbený u rodin s dětmi, které obvykle nevydrží sedět u stolu a pobíhají tak všude kolem, ale to se dá u tohoto typu restaurace pochopit. Jídlo a nápoje chutné, cenově dobře dostupné v nabídce jsou i vouchery na neomezenou konzumaci.
Celkově   
personál 4
prostředí 5
jídlo 2
Prostředí a personál OK, mašinky super... jídlo už tak ne - polévka dost slaná, pro někoho přesolená, omáčka také, bramoborový salát nic moc... Na jídlo jsme čekali asi 3/4 hodiny. Měli vypsané denní menu, neměli všechno co v něm nabízeli (třeba bramborovou kaši k řízečkům). Pivo dost drahé, lahvové, což by nevadilo, ale třetinky! - lahvičky pro výsměch...
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO