Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 1 723x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Golden Pacific Café


Golden Pacific Café je příjemný rodinný podnik, kde se servíruje velký výběr čerstvých sladkých i slaných lahůdek vlastní výroby a všechny je rozváží mašinky. Golden Pacific Café je tak učiněným rájem pro děti, které tu mají o zábavu postaráno.

Základem zdejší kuchyně jsou kvalitní čerstvé suroviny, které v Golden Pacific Café nakupují od pečlivě vybraných výrobců. Pro přípravu lahůdkářských pochoutek objednávají od Dolejších z Davle, uzenářství Hajšo nebo Vimperských uzenin. 

Recenze restaurace

Celkově   
personál 1
prostředí 4
jídlo 3
Návštěva byla dárkem k narozeninám pro prarodiče. Prostředí bylo skvělé, vlaky pobaví i dospěláky a zákusky chutnají skvěle. Ale v životě bych sem své nevzala dítě. Důvod? Obsluha. Neochotná, věčně se schovávající za barem, s nezájmem o zákazníky (cca 30 min. jsem se snažila získat si pozornost obsluhy, nikdo nic, nechali nás na suchu)... Pokládám si otázku proč v podniku, který je věnován především rodinám s dětmi, obsluhují lidé, kteří k nim zjevně svým přístupem ani vztah nemají. Velmi to kazí dojem a bere chuť se vůbec kdy vrátit. Pro mě velká škoda.
Golden Pacific Café Golden Pacific Café Golden Pacific Café
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Velmi zajímavý koncept restaurace s vynikajícími zákusky a kanapkami s obsluhou pomocí modelů vlaků. Rozhodně mohu doporučit nejen pro rodiny s dětmi, ale i pro vlakové nadšence.
Golden Pacific Café
Celkově
personál 3
prostředí 5
jídlo 4
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO