Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 1 772x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Golden Pacific Café


Golden Pacific Café je příjemný rodinný podnik, kde se servíruje velký výběr čerstvých sladkých i slaných lahůdek vlastní výroby a všechny je rozváží mašinky. Golden Pacific Café je tak učiněným rájem pro děti, které tu mají o zábavu postaráno.

Základem zdejší kuchyně jsou kvalitní čerstvé suroviny, které v Golden Pacific Café nakupují od pečlivě vybraných výrobců. Pro přípravu lahůdkářských pochoutek objednávají od Dolejších z Davle, uzenářství Hajšo nebo Vimperských uzenin. 

Recenze restaurace

Celkově   
personál 2
prostředí 4
jídlo 2
Asi jsem si od tohoto podniku moc slibovala a ve finále jsem byla zklamaná...:-( Nejprve jsme přišli a trvalo asi 5 minut, než si mě vůbec někdo všimnul a zeptal se, co potřebuji. Když jsem se dočkala a sdělila, že mám rezervaci, trvalo dalších 5 minut, než mě usadili (restaurace rozhodně nebyla plná). Vláčky jsou krásné, to ano, ale zrovna moc nejezdili, když jsme tam byli my. Jídlo z denní nabídky dobré dle mého názoru nebylo, akorát řízky pro děti byly chutné a dost veliké. Po jídle nám vláček přivezl dortíky, které jsem až později zjistila byly zdarma k jídlu dle jejich výběru. Celkově tuto restauraci hodnotím průměrně. Na jídlo už bych tam nešla, ale na odpolední kávičku s ochutnávkou minidortíků rozhodně ano. Protože dortíky i kávu vozí vlak a jsou opravdu luxusní...
Celkově     
personál 1
prostředí 1
jídlo 1
Vyhodili nás od stolu v poloprazdne restauraci, že nemáme rezervaci. Ihned jsem odešel a nikdy už se nevrátím a budu "doporučovat" všem známým.
Zobrazit reakci restaurace
Celkově     
personál 1
prostředí 4
jídlo 3
Nápad této kavárny byl hezký, prostředí příjemné ale obsluha tragédie. O neumytém stole a špinavé sklence na víno se vyjadřovat nechci, ale zvonit na obsluhu 5x po dobu 45 minut a obsluha se směje na baru a nijak nereaguje, to je ovšem průšvih. Tato restaurace by podle mě měla velký potenciál protože je originální, musela by ale kompletně vyměnit obsluhu, neboť tato arogance a výsměch ze strany personálu musí zaručeně otrávit každého kdo přijde.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO