Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 1 949x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Golden Pacific Café


Golden Pacific Café je příjemný rodinný podnik, kde se servíruje velký výběr čerstvých sladkých i slaných lahůdek vlastní výroby a všechny je rozváží mašinky. Golden Pacific Café je tak učiněným rájem pro děti, které tu mají o zábavu postaráno.

Základem zdejší kuchyně jsou kvalitní čerstvé suroviny, které v Golden Pacific Café nakupují od pečlivě vybraných výrobců. Pro přípravu lahůdkářských pochoutek objednávají od Dolejších z Davle, uzenářství Hajšo nebo Vimperských uzenin. 

Recenze restaurace

Celkově     
personál 1
prostředí 1
jídlo 1
Celkově otřesný zážitek. Neochotný a nekompetentní personál, "diamantová" jízdenka vydána bez vysvětlení možností objednávek, teplé lahvové pivo, čekání na první objednávku více než 1/2 hodiny, jídlo přijíždělo studené. Manipulace personálu s jídlem přineseným z kuchyně a překládaným do vagónků nehygienická. Nikdy více!
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Restaurace co se tyce jidla je spis prumerna, trochu ve stylu fast food. Ale prostredi pro deti super, pozoruji vlaky a jsou nadsene. Ale misto obeda je mozna lepsi zajit spis jen na kafe, protoze vyber na obed je opravdu maly. Personal by se mojl tvarit trochu prijemneji.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Moc pěkný mašinky
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO