Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 1 840x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Golden Pacific Café


Golden Pacific Café je příjemný rodinný podnik, kde se servíruje velký výběr čerstvých sladkých i slaných lahůdek vlastní výroby a všechny je rozváží mašinky. Golden Pacific Café je tak učiněným rájem pro děti, které tu mají o zábavu postaráno.

Základem zdejší kuchyně jsou kvalitní čerstvé suroviny, které v Golden Pacific Café nakupují od pečlivě vybraných výrobců. Pro přípravu lahůdkářských pochoutek objednávají od Dolejších z Davle, uzenářství Hajšo nebo Vimperských uzenin. 

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Milá obsluha, i když byly trochu zmatky s objednávkou. Docela široká nabídka slaných jednohubek doplněná např. mini řízečky, u mini dezertů už byla nabídka večer menší.
Celkově   
personál 1
prostředí 5
jídlo 4
Obsluha měla kyselé ksichty celou dobu, byly neochotné, dokonce kamarádovi zapomněli úplně posílat vlak se sladkým. Po připomenutí se ani neomlouvili.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jedna z mých oblíbených kaváren, ať už díky dobrému jídlu, tak i pití. Tentokrát zde měli skvělé víno, diamantovou jízdenku jsme si užili a dokonce nám personál vyhověl a přivezl nám poslední mašinkou dortík, jako sladkou tečku na závěr, i když dortíky nejsou v nabídce. Nemohu jinak než 5*
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO