Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 1 875x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Golden Pacific Café


Golden Pacific Café je příjemný rodinný podnik, kde se servíruje velký výběr čerstvých sladkých i slaných lahůdek vlastní výroby a všechny je rozváží mašinky. Golden Pacific Café je tak učiněným rájem pro děti, které tu mají o zábavu postaráno.

Základem zdejší kuchyně jsou kvalitní čerstvé suroviny, které v Golden Pacific Café nakupují od pečlivě vybraných výrobců. Pro přípravu lahůdkářských pochoutek objednávají od Dolejších z Davle, uzenářství Hajšo nebo Vimperských uzenin. 

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Golden Pacific Café v obchodním domě v Butovicích doporučuji, jídlo je dobré, ceny jsou vyšší, ale je to zážitek. Bohužel jako velké mínus je třeba upozornit na problém s parkováním. Parkoviště se opravuje a jen malá část je k dispozici jako parkoviště. tedy určitě s předstihem, né na poslední chvilku.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restauraci v Butovicích lze doporučit, dětem, ale i tatínkům se velice zamlouvají vláčky, děti, hlavně chlapci jsou nadšení a tatínkové se vrací zpět do dětských let.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Golden Pacific Café rád doporučuji k návštěvě, je umístěna v patře obchodního domu, dnes bylo v pravé poledne hodně plno, tedy delší čekací doba na objednaný oběd
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO