Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Goethe casina Ingo

Restaurace Goethe je zařízená ve francouzském stylu. Tím zcela mimořádným je ovšem celá podlaha restaurace, která skrývá obrovské zapuštěné akvárium, největší svého druhu. Pod celou plochou restaurace se tudíž mohou prohánět jeho obyvatelé – japonští kapři koi. Za hezkého počasí je příjemné posedět a odpočinout si na letní terase. Historický sál je jako stvořený pro uspořádání společenských akcí.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Do restaurantu Goethe Ingo Casino rádi chodíváme především na svíčkovou, kterou mohu jen doporučit. Personál je velice profesionální a noblesní prostředí si zde užíváme.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Goethe restaurant v Ingo Casinu velmi rádi navštěvujeme. Bývá zde ochotná obsluha a dobré jídlo. Ale tentokrát velké zklamání, naše rezervace se nepovedla potvrdit.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO