Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 29x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Globus

Přehled hodnocení
87% celkově
82% personál
87% prostředí
83% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 12x
4 15x
3 1x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Do Globusu se ráda vracím, mají totiž skvělý burger :-) Prostředí je velmi pěkné, nové a čisté, líbí se mi jednoduchý styl. Obsluha by se mohla víc snažit, jinak nemám co vytknout.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Příjemná restaurace v Karlíně s pozornou a milou obsluhou, pěkným interiérem, přívětivými cenami a výbornou kuchyní. Na jídlo jsem měl dýňovou polévku a tagliatelle s panenkou a houbami, a obě jídla byla vynikající. Na pití přišly vhod Svijany 13^ speciál. Celkově se mi v restauraci líbilo a přijdu zas :)
Restaurace Globus Restaurace Globus
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Podnik s příjemným a moderním prostředím. Ochotná a milá obsluha, která se i přes naplněný podnik snaží vystupovat vstřícně. Dobré jídlo, které si lze vybírat z poměrně rozsáhlého menu.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Vše v pořádku, příjemné moderní prostředí bez oblak kouře (kuřáci jsou snad schovaní v jiném patře), vyladěný vege burger včetně domácí bulky a dobře provedené noky. Dražší, ale fajn dezerty.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Na nedělní oběd v širším rodinném kruhu jsme zvolili tuto karlínskou restauraci a podle ohlasů všech zúčastněných se jednalo o dobrou volbu - jídlo chutné, přiměřený klid a dobrá obsluha...
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Máme to kousek od firmy, tak sem občas zavítáme. Je to prima podnik, ale kvalita menu je kolísající, což se stalo právě dnes. S kolegou milujeme koprovku, tak jsme se na ni oba moc těšili. Byla dobrá ... což je ovšem za tři... ;-)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 3
Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 4
POdnik mohu doporučit. Příjemná atmosféra a výborná kuchyně. Ceny na Karlín přiměřené. Plzeň dobrá. Možnost sedět v suterénu restaurace do pozdních nočních hodin....
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
jidlo bylo skvele a prostredi take. dojem kazila obsluha, ktera misty budila dojem, ze plna restaurace je obtezuje. Naproti tomu obsluha dole byla top
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Hezká restaurace s českou kuchyní. Obsluha milá a ochotná. Interiér příjemný, dřevěný. Denní menu rozsáhlé. Vše v pořádku - na čepu Plzeň. Restaurace hodící se na polední návštěvu. V daném okolí OK.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO