Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 20x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Globus

  Příjemná restaurace s vkusným interiérem a znamenitými jídly za rozumné ceny.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Hezká restaurace s českou kuchyní. Obsluha milá a ochotná. Interiér příjemný, dřevěný. Denní menu rozsáhlé. Vše v pořádku - na čepu Plzeň. Restaurace hodící se na polední návštěvu. V daném okolí OK.
Celkově    
personál 2
prostředí 4
jídlo 3
Hezké prostředí v relativně nedávno opravené restauraci. Jídlo bylo také v pořádku i když donesená příloha (hranolky) byla studená. Bohužel celkový dojem úplně zkazila obsluha, která se už od počátku tvářila naštvaně na celý svět. K tomu se přidalo i vytrvalé točení "podmíráků", které dle jejich ujišťování určitě dojdou. No, nedošly (nechápu, že jim to stojí za to). Vrcholem bylo, když začali zavírat hospodu po půl jedenácté i když na svých webových stránkách inzerují zavírací dobu v 03:00 (a potvrzenou rezervaci jsme měli mít do půlnoci). Naštěstí v Karlíne je spousta dalších zajímavých restaurací, takže opravdu není důvod se sem vracet.
Celkově  
personál 2
prostředí 4
jídlo 4
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO