Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

6 fotek
Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Restaurace Ginza running sushi

Running sushi neboli sushi na běžícím pásu – je nejpříjemnější způsob, jak se ponořit do chutí japonských specialit, ve dvou řadách otočného pásu se neustále objevují talíře se sushi různých tipů ( maki, nigri, rolky.....) a dalšími japonskými, čínskými – prostě asijskými specialitami.

V horní řadě pásu jezdí teplá jídla ( maso tří druhů, mořské speciality, nudle a předkrmy ......), a ve spodní naopak studené pochoutky, to může být sushi různého tipu, saláty, předkrmy a dezerty. Stačí jenom otevřít skleněná dvířka a vybrat si podle své chuti.

Kdyby vám něco chybělo nebo na pásu zrovna není to, co jste očekávali a co máte rádi, stačí říct a v restauraci doplní pás zdarma o nové kombinace. 

Sushi se vždy připravuje z těch nejlepších a čerstvých ingrediencí. Konzumováno by mělo být neprodleně. Profesionální kuchaři vybírají pro jeho přípravu nejčerstvější a kvalitní ryby. Krátkodobé zmrazení ryby pod 18° Celsia před samotnou přípravou sushi není na závadu, dokonce jej profesionálové doporučují. Zdravotní studie prokázaly, že sushi má velmi dobrý dietetický vliv na lidský organismus.  

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba