Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 975x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Ginza running sushi

RUNNING SUSHI

Running sushi neboli sushi na běžícím pasu – je nejpříjemnější způsob, jak se ponořit do chutí japonských specialit, ve dvou řadách otočného pasu se neustále objeví talíře se sushi různých tipů ( maki, nigri, rolky.....) a dalšími japonskými, čínskými – prostě asijskými speciality. V horní řadě pásu jezdí teplá jídla ( maso třech druhů, mořské speciality, nudle a předkrmy ......), a ve spodní jezdí naopak studené pochutky, tj. sushi různého tipu, saláty, předkrmy a dezerty...... Stačí jenom otevřít skleněná dvířka a vybrat si podle své chuti. Kdyby vám něco chybělo nebo na tom pásu zrovna nejezdí to, co jste očekávali a to co máte rádi, stačí nám říct a doplníme pas zdarma o nové kombinace. Sushi se vždy připravuje z těch nejlepších a čerstvých ingrediencí. Konzumováno by mělo být neprodleně. Profesionální kuchaři vybírají pro přípravu sushi nejčerstvější a kvalitní ryby. Krátkodobé zmrazení ryby pod 18° celsia před samotnou přípravou sushi není na závadu, dokonce jej profesionálové doporučují. Zdravotní studie prokázaly, že sushi má velmi dobrý dietický vliv na lidský organismus.  

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
G I N⚡️A / KN!ČI✅A G I N Z A / P I N Z A / P I M Z A / K O N I M Z A / G I N Z Á L / K O N I M Z Á L / P I M Z Á L / N I K Z Á L / A Z I N G / K I K Č A / M I K Č A / P I K Č A / K O N I K Č A / B A Z I N K A : )
Restaurace Ginza running sushi Restaurace Ginza running sushi Restaurace Ginza running sushi Restaurace Ginza running sushi
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Na pásu jídla občas nuda:) a tak nás zachránila moc milá vedoucí. DNEŠNÍ ODPOLEDNÍ SMĚNA 5/10/16 OHODNOCENA ️⭐️⭐️⭐️⭐️přinesla sushimi jen tuňáka, lososa, máslovou rybu.
Restaurace Ginza running sushi
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 5
Příjemné posezení v running sushi na Flóře. Cena je oproti ostatním trochu nizsi, ale na piti si priplatite. Podavaji mnoho druhu sushi a na prani pripravi i ty, po kterych touzite. Nedoporucuji sladke sushi.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO