Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 91 % hodnoceno 65x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Ginger a Fred

Vyzkoušejte kombinaci skvělé chuti, jedinečného výhledu a stylového interiéru. 

„Vycházím z francouzské kuchyně, ke které mám nejblíže. Menu restaurace Ginger & Fred je ale mezinárodní. Používáme hodně lokálních surovin a spolupracujeme hlavně s místními dodavateli,” říká šéfkuchař Rudolf Doležal. 

Restauraci Ginger & Fred najdete v 7. patře
 Tančícího domu. Originálně servírované pokrmy si vychutnáte ve společnosti děl moderního umění a výhledu na Hradčany. Menu obměňují 4x ročně a kromě stálého jídelního lístku nabízí také denní speciality. V létě nesmíte vynechat široký výběr zmrzlin a sorbet a posedět na příjemné terase. Ginger & Fred je ideálním místem pro pracovní i soukromý oběd, romantickou večeři nebo firemní party. 

Přijďte a zažijte spojení kvalitní gastronomie a jedinečného prostředí!

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jedinečné prostředí s vyhlídkou na Prahu, vybrané speciality v nabídce jídelníčku, výtečná káva, čisté prostředí a zdobení stolů tématicky (velikonoční výzdoba). A především pozorný a přátelský personál. Jde o skutečně zážitkovou restauraci :-) Foto: zákusek - makový koláč se švestkami a makovou zmrzlinou.
Restaurace Ginger a Fred
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Příjemné; moderní prostředí s nádherným až jedinečným výhledem na komplex Pražského hradu, Národní divadlo, Petřín. Jednoduše na všechny krásy Prahy. Jídlo delikátní; obsluha profesionální; ale velice milá a ochotná.
Restaurace Ginger a Fred
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO