Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 89 %   hodnoceno 57x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Ginger a Fred

Vyzkoušejte kombinaci skvělé chuti, jedinečného výhledu a stylového interiéru. 

„Vycházím z francouzské kuchyně, ke které mám nejblíže. Menu restaurace Ginger & Fred je ale mezinárodní. Používáme hodně lokálních surovin a spolupracujeme hlavně s místními dodavateli,” říká šéfkuchař Rudolf Doležal. 

Restauraci Ginger & Fred najdete v 7. patře
 Tančícího domu. Originálně servírované pokrmy si vychutnáte ve společnosti děl moderního umění a výhledu na Hradčany. Menu obměňují 4x ročně a kromě stálého jídelního lístku nabízí také denní speciality. V létě nesmíte vynechat široký výběr zmrzlin a sorbet a posedět na příjemné terase. Ginger & Fred je ideálním místem pro pracovní i soukromý oběd, romantickou večeři nebo firemní party. 

Přijďte a zažijte spojení kvalitní gastronomie a jedinečného prostředí!

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Dancing house is one of the iconic destinations in Prague, therefore, visiting a good restaurant in the building is also a good idea. The restaurant itself is presented in a modern style with some glimpse of the city view. The food and service are nice as well.
Zobrazit reakci restaurace
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Prostředí exklusivní, výhled úžasný, jídlo nemá chybu, s vínem přijde poradit sommelier. Bohužel tomu ale odpovídá cena která rozhodně není nejnižší - přes 3tis. ve dvou za večeři je dost.
Zobrazit reakci restaurace
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
A great restaurant with a stunning city view. We loved it .
Zobrazit reakci restaurace
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO