Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

30 fotek

Online rezervace

Zarezervute si stůl a získejte až 6 kreditů

  • Datum
  • Čas
  • Osob
Tato rezervace je 100% garantovaná.
Na mapě

Informace Ginger&Fred restaurant

Restauraci Ginger & Fred najdete v 7. patře světoznámého Tančícího domu! Moderní architektonická restaurace se svěže pojatým interiérem, fantastickým výhledem na Pražský hrad a Hradčany, doplněný o tradiční, perfektně vychucenou gastronomii, je přesně to, co hledáte, pokud chcete své hosty nadchnout. Menu sezónně obměňují a kromě stálého jídelního lístku nabízí také denní speciality. Novinkou je speciální degustační menu od Ondřeje Slaniny, který se stal novým partnerem restaurace. V létě nevynechejte posezení na příjemné terase s výhledem na Hradčany. Ginger & Fred je ideálním místem pro pracovní i soukromý oběd, romantickou večeři i firemní party. Parkovat se dá v nedalekých garážích Václavská.

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno