Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Gills Coffe

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Skvěly flat white, obsluha kávě opravdu rozumí a dokáže každému doporučit podle jeho chuti. Kávu si můžete vzít s sebou nebo si ki vychutnat přímo v praźírně. Doporucuji!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Váhy výhybka byl and uvádí celý soch kW bus v pondělí do bot v pondělí do kdy mas ty dvě možnosti houf jich tak je to na účet údiv již prodané dá jízd úrovni h ústavů
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Vynikající cold brew, super pražírna. Příjemná obsluha, která vám poradí s výběrem kávy. Milovníci kávy ocení možnost dát si filtrování kávu. Nechybí klasika espresso nebo cappuccino. Určitě doporučuji.
Kavárna Gills Coffe
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Perfektní personál, který ví co dělá. Skvělá káva z jejich vlastní pražírny. Doporučuji vyzkoušet Cold Brew nebo jejich míchané kávové nápoje. Hezké místo na zastavení a odpočinek.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO