Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Gills Coffe

Gill’s Coffee je brněnská zakázková pražírna výběrové kávy. 
Zpracovávají se zde pouze kávy s označením „speciality coffee/single origin“, tj. jasného původu z určité oblasti pěstování nebo konkrétní farmy a vysokým ohodnocením jejich chuťových vlastností. Druhým a zásadním krokem v řetězci zpracování kávy je pražení - filosofií Gill's Coffee je pražit pouze na přímou objednávku zákazníka a zachovat tak maximální čerstvost a kvalitu naší kávy.  Kávu praží šetrně proudem horkého vzduchu a vše, od naplnění zásobníku kávou, pražení a následné chlazení, je individuálně přizpůsobeno charakteristikám každého druhu kávy v nabídce. 
 

 

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Skvěly flat white, obsluha kávě opravdu rozumí a dokáže každému doporučit podle jeho chuti. Kávu si můžete vzít s sebou nebo si ki vychutnat přímo v praźírně. Doporucuji!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Váhy výhybka byl and uvádí celý soch kW bus v pondělí do bot v pondělí do kdy mas ty dvě možnosti houf jich tak je to na účet údiv již prodané dá jízd úrovni h ústavů
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Vynikající cold brew, super pražírna. Příjemná obsluha, která vám poradí s výběrem kávy. Milovníci kávy ocení možnost dát si filtrování kávu. Nechybí klasika espresso nebo cappuccino. Určitě doporučuji.
Kavárna Gills Coffe
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO