Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

9 fotek

Online rezervace

Restaurace přijímá rezervace přes portál Restu.

Rezervovat stůl
Na mapě

Informace GILDA PINTXOS BAR

Jedná se o koncept, který se zaměřuje na kuchyni severního Španělska, a to konkrétně pokrmy pod názvem pintxos, které se vyznačují různými kombinacemi delikátních jednohubek podávaných na bílé bagetě a propíchnuté špejlí. Veškeré jednohubky jsou unikátní díky pečlivě vybraným španělským ingrediencím. Hosté si mohou tyto pokrmy prohlédnout přímo vystavené na baru a vybrat si podle svých chutí. V nabídce jsou také španělská vína po sklence a své si přijdou i milovníci točeného piva nebo ginů. Cílem majitelů bylo připravit místo, kde se budou lidé scházet v příjemném a neformálním prostředí nad dobrým jídlem a vínem a tím přenést kousek gastronomického srdce ze severního Španělska přímo do Vinohrad. Restaurace nabízí 45 míst k sezení, možnost pronajmutí salónku pro soukromé akce. Restaurace pro páry i větší skupiny.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
  • Jídlo:
    1
  • Personál:
    -
  • Prostředí:
    -

Paela byla suchá,neslaná,bez zeleniny, bez chuti, s třemi kousky masa. Katastrofa!!! Porce malá za dost velkou cenu.

Uživatel Restu
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno