Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Gelateria & Caffé Amato

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Výborná zmrzlina i sorbety, milé dámy, posezení u stolku bohužel bez obsluhy. Prostor příjemný, čistý, ale trochu chladný a neosobný.
Recenze je užitečná (0)
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Výborné husté espresso s oříškovou pěnou následované obvyklými, ale znamenitými zmrzlinami straciatella a mango a nekonvenčními chutěmi jako slaná z burských oříšků a gorgonzola, co víc si může člověk v horkém dni přát? A to všechno připravené a podáváné milými slečnami Viki a Manuelou s příjemným úsměvem. Ráj pro milovníky dobrých cukráren/kaváren s perfektní obsluhou.
Kavárna Gelateria & Caffé Amato Kavárna Gelateria & Caffé Amato
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Když jsme slyšeli chválu na Amato, rozhodli jsme se to zjistit. Domácí zmrzlina je výtečná (měli jsme slaný karamel, straciatello a citrón) rovněž tak i káva (ristretto a cappuccino) husté, voňavé a s oříškovou pěnou. Majitel Pietro, který sám zmrzlinu vyrábí je opravdu profesionál. Slečna Alžběta, která nás obsluhovala, byla vstřícná, usměvavá a hodně nás o produktech cukrárny poučila. Můžeme jen doporučit.
Kavárna Gelateria & Caffé Amato Kavárna Gelateria & Caffé Amato Kavárna Gelateria & Caffé Amato

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO