Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Gateway of India

Restaurace "Gateway Of India" Vám nabízí nejenom klidné posezení v centru města České Budějovice, ale především kvalitní indickou kuchyni s celou řadou tradičních indických jídel. Indické speciality vaří kuchaři s dlouholetou praxí a zkušenostmi. V prostorách restaurace je možné pořádat i oslavy, kapacita prostoru je 55 lidí. Všechna jídla v restauraci připravuje rodilý Ind.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Moje druhá návštěva této restaurace a opět plnohodnotný indický zážitek. Jídlo nemělo chybu, obsluha vstřícná a příjemná. Prostředí zkrátka indické. Těším se na další návštěvu.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Z indických restaurací, které jsem měl možnost vyzkoušet, hodnotím tuto jako jednu z nejlepších. Příjemné, autentické prostředí, vynikající jídlo a obsluha bez problému.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Tady na Vás opravdu dýchne Indie.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO