Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 92 % hodnoceno 59x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Gateway of India České Budějovice

Indická kuchyně je kromě výborné chuti také velice zdravá. Většina používaných surovin a koření přispívá k dobrému zdraví. Není překvapivé, že ikdyž Indové pravidelně a často jedí, je obezita v Indii spíše sporadickým jevem. Indická restaurace "Gateway Of India" Vám nabízí nejenom klidné posezení v centru města České Budějovice, ale především kvalitní indickou kuchyni s celou řadu tradičních indických jídel. V Indické restauraci Piaristická ul. zabezpečujeme špičkové firemní oslavy a akce až pro 300 osob. Nejlepší kuchař Všechna jídla v naší restauraci připravuje rodilý Ind. Pochází z rodiny, jejíž členové byli po celé generace profesionálními kuchaři. Z rodiny, kde kuchařské umění a tajemství přípravy pokrmů přechází z otce na syna.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Chicken Masala chutná skvěle, jak si uvědomíte mezi přestávkami, kdy vás od něj pálí pusa. V jídelním lístku je popsáno jako mírně pálivé, tak jsem asi zhýčkaná. :) Ačkoli jsem na Restu.cz žádala rezervaci do nekuřácké sekce, obsluha nás usadila do kuřácké sekce s tím, že v rezervaci nebylo uvedeno, co preferuji. Nicméně jakmile se uvolnil stůl v nekuřácké sekci o 2 minuty později, byli jsme opět přesazeni.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Tři hvězdičky za personál a prostředí, sice nekuřácké, ale nic zvláštního. Ale rozhodně 4 hvězdičky za jídlo, rozmanitost a provedení. Je to něco co si jinde nedáte :)
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO