Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 92 % hodnoceno 55x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Gateway of India České Budějovice

Indická kuchyně je kromě výborné chuti také velice zdravá. Většina používaných surovin a koření přispívá k dobrému zdraví. Není překvapivé, že ikdyž Indové pravidelně a často jedí, je obezita v Indii spíše sporadickým jevem. Indická restaurace "Gateway Of India" Vám nabízí nejenom klidné posezení v centru města České Budějovice, ale především kvalitní indickou kuchyni s celou řadu tradičních indických jídel. V Indické restauraci Piaristická ul. zabezpečujeme špičkové firemní oslavy a akce až pro 300 osob. Nejlepší kuchař Všechna jídla v naší restauraci připravuje rodilý Ind. Pochází z rodiny, jejíž členové byli po celé generace profesionálními kuchaři. Z rodiny, kde kuchařské umění a tajemství přípravy pokrmů přechází z otce na syna.

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Restauraci navštěvujeme pravidelně a jsme vždy spokojeni. Jídlo je vynikající jak z poledního menu tak z nabídky jídelního lístku. Chodíme v čase, kdy je v restauraci většinou plno, proto se vyplatí místa rezervovat předem.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Tuto indickou restauraci doporučuju, chodíme sem pravidelně každý týden a mohu jen konstatovat, že jsem v rámci naší republiky nenarazila na lepší. Nehodnotím prostředí, ale jídlo, které je tady vynikající.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO