Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 94 % hodnoceno 12x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Gateway of India

Indická kuchyně je kromě výborné chuti také velice zdravá. Všechna jídla v restauraci připravuje rodilý Ind, který pochází z rodiny, jejíž členové byli po celé generace profesionálními kuchaři. Z rodiny, kde kuchařské umění a tajemství přípravy pokrmů přechází z otce na syna. 

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
V Jindřichově Hradci asi to nejlepší co můžete dostat, velký výběr vegetariánských jídel, obsluha je ochotná, ceny přijatelné, není to sice na úplně pravidelné návštěvy ale jednou za čas opravdu nikdy nezklame:) jediné co by se mělo změnit je čistota.. špinavé ubrusy a nepořádek na zemi určitě do restaurace nepatří
Restaurace Gateway of India Restaurace Gateway of India
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Skvělá restaurace s výborným výběrem jídlel jak masitých tak vegetariánských, jidlo je vždy moc dobré což ještě doplňuje tematické prostředí, mají tam i dětský koutek, ceny jsou přijatelné a prostor je čistý.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Indická restaurace v Jindřichově Hradci byla první indická, kterou jsem kdysi před lety navštívil, avšak i po vyzkoušení jiných se do této velice rád vracím, jelikož je jednoduše kvalitní.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO