Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 119x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Gate Restaurant

Přehled hodnocení
82% celkově
82% personál
83% prostředí
79% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 38x
4 57x
3 19x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Celkově   
personál 3
prostředí 5
jídlo 4
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 3
S pritelem jsme navstivili restauraci poprve.Prostredi bylo prijemne,zvlast muzika,co hrala.Jidlo prumer,mela jsem uz lepsi.Personal starostlivy.Znovu bych se vratila spis na kavu nebo vinko...
Celkově   
personál 1
prostředí 4
jídlo 3
Velmi sympatická restaurace spíše amerického stylu s barem. Bohužel její nabídka je mixovaná, česká, mexická, italská kuchyně což je někdy na škodu na úkor kvality. Velmi chutné nachos, doporučuji. Horší to je z obsluhou, velmi neprofesionální. Byla jsme parta z práce a jak každý platil zvlášť sama obsluha v tom měla velký zmatek. Kolegyně přiznala kávu, která nebyla vůbec účtována a naopak já asi za trest zaplatila navíc víno, které jsem nepila. Přitom kolega hlásil, že zaplatí všechno víno. Nechápu jak je možné, že zbylo jako na posledního víno pro mě. Styďte se!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Výborná restaurace, skvělý a milý personál. Nemám co vytknout, absolutní spokojenost
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Dlouholetá stálice u Negrelliho viaduktu - lehce nadprůměrné ve všech směrech a vhodné jak na oběd, tak i na jednoduchou večeři. Dal bych u všeho i 3.5, ale 4 už je zase moc. Hodně se na podzim 2016 zlepšili v burgerech, naopak pasta se stále spíš nedaří.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Příjemné posezení v příjemném prostředí. Obsluha byla milá, nevtirava, vždy po ruce, když bylo potřeba. Jídlo lahodné a na pohled chutné.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Gate opět nezklamal. Dobrá kuchyně, která ničím extra nepřekvapí, ale jídlo je vždy chutné. Super tečkou jsou domácí taštičky a knedlíky, které stojí za ochutnání. Jedná se o klasické jídlo, takže na desert pro jednoho masakr, ale pro dva, klidně tři jsou akorát. K tomu milá a usměvavá obsluha a příjemné prostředí.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Obsluha opět sympatická, jen tentokrát trochu nestíhala v dolním patře (což se ale vzhledem k počtu hostů dá pochopit). Jídlo tentokrát nemohu hodnotit, ale vše ostatní na jedničku.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Restauraci mám ráda dlouhodobě, personál je obvkle velmi milý, jídlo chutné, jen tentokrát trochu gumové hranolky, škoda jen, že kuřácká část je nahoře, dole v nekřácké to totiž občas zvláštně smrdí a je tam příšerná akustika

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO