Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 90 % hodnoceno 181x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace La Bottega Gastronomica

Gastronomica La Bottega di Aromi je novým podnikem italského šéfkuchaře Riccarda Lucqueho, který se nachází v Ondříčkově ulici na Praze 2 a je inspirovaný světovými trendy. Gastronomické bistro s velkou nabídkou italských laskomin má navíc jednu exkluzivní novinku, a tou je kuchařský prostor se zcela novou koncepcí, tzv. „rosticceria“.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Jídlo bylo výtečné, jako vždy, personál milý, prostředí příjemné... Nějaká drobnost tomu však tentokrát chyběla k dokonalosti. Možná to bylo způsobeno poměrně delšími pauzami mezi jednotlivými návštěvami číšníka u našeho stolu, možná i částečně tím, že jsme přišli v půli pracovního dne... prostě tam byla taková večerní, pomalá atmosféra, která nám asi tentokrát nesedla. Příště zajdeme raději zase na večeři, abychom už poté nemuseli nikam pospíchat :)
Celkově   
personál 3
prostředí 5
jídlo 2
Have visited the restaurant couple of times, today was the latest visit. The place has a nice atmosphere. On weekend the service seems more attentive, as today it was very slow. The food was very average, I had mushroom risotto and it was tasteless. My friend had pasta in it was also very average. I have expected more for the price you pay here.
Zobrazit reakci restaurace
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO