Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 125x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Gastronom Original Gambrinus restaurant

Přehled hodnocení
86% celkově
88% personál
81% prostředí
84% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 46x
4 63x
3 16x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Podnik se dělí na noblesnější restauraci a pivnici. Do restaurace bych se vůbec nebál pozvat obchodního partnera na pracovní oběd nebo přítelkyni na romatickou večeři. Personál i prostředí mají opravdu úroveň lepšího podniku za příznivou cenu. Větší zkušenost mám ale z pivnice, kam občas zajdeme na běžný oběd. Pivnice je skutečně vyladěná. Interiér ve dřevě je příjemný, jak pro posezení během polední pauzy, tak na večerní setkání s přáteli. Většina stolů poskytuje dostatečné soukromí a celkově atmosféra působí tak, že se nemusíte cítit provinile, že si dáte pár piv navíc. Kuchyně je na samostatný odstavec. Běžným obědem zde nemyslím zapečené těstoviny se šunkou za 125,- jako v blízké restauraci u Bůčka. Kuchaři v Gastronomu jsou opravdu jiná liga. Několikrát se mi stalo, že jsem si pochutnal na jídlech, o kterých jsem si dříve myslel, že je nikdy nepozřu. Tady se opravdu nebojím objednat si bezmasý pokrm s exotickým názvem a podezřele znějícími ingrediencemi. Možná bych zde v budoucnu risknul i játra, která od dětství nesnáším. Jednu hvězdu odebírám za personál v pivnici během obědů. Ovšem je to z celkem logického důvodu, protože během oběda obsluhují i učni, kteří prostě chyby dělají. Celkový dojem to ale nekazí a někde se to naučit musí. Velké mínus dávám samotnému RESTU, které nedokázalo zajistit rezervaci na poslední tradiční losovačku o skůtr v pivnici 2 měsíce dopředu. Naštěstí jsme byli přesunuti do restaurace a večer jsme si i tak užili. Gastronom můžu opravdu doporučit. Je to nejlepší podnik v okolí Nových Butovic.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Perfektní obsluha a luxusní jídlo.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Výborné burgry...
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Tuto restauraci navštěvuji pravidelně a vždy jsem byla velmi spokojena jak s jídlem, tak obsluhou. Ať je sebevíc narváno, vždy s úsměvem a grácií vyhoví.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Obsluha nadtandardni, jidlo vytecne! Diky za peci:)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Do této restaurace chodím pravidelně a jsem vždy spokojená. Vždy je tam personál skvěle naladěn a jídlu nemůžu nic vytknout. Steaky grilují na dřevěném uhlí a jejich burgery v domácí bulce -bezkonkurenční.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Good food, but nothing special. In my eyes overpriced, however the opinion could be different from one person to another one.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
V restauraci jsme nebyli poprve a jako vzdy jidlo nezklamalo. Velice chutna byla i domaci limonada. Obsluha rychla i sympaticka. Jen po prichodu do restaurace, presto, že se tam již nekouří me prastila do nosu zatuchla vune. Ale navstevu ráda zopakuji.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
V restauraci jsme byli poprvé, a to díky Restu voucheru. Moc se nám líbila, personál byl milý, posezení příjemné a pohodlné, jídlo velmi chutné. Ceny bohužel trochu vyšší (což se zřejmě odráží i v návštěvnosti - v restauraci jsme byli úplně sami, což nás v sobotu večer dost překvapilo :-), ale celkově mohu restauraci doporučit.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO