Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 100x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Gastronom Original Gambrinus restaurant

Přehled hodnocení
83% celkově
86% personál
78% prostředí
80% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 33x
4 49x
3 14x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Prostředí je průměrné, vhodné když se potřebujete rychle najíst a ne žádné dlouhé vysedávání. Spíše na obchodní jednání nebo posezení s kamarády a ne pro romantickou večeři. Obsluha je příjemná a ochotná. Jídlo bylo výborné. Byli jsme celkově spokojeni.
Celkově
personál 5
prostředí 3
jídlo 3
Měl jsem zde obchodní oběd a denní menu příjemně překvapila - chutné jídlo, velice rychlá obsluha. Někdy se zastavím večer ochutnat pivko, mají dosti velký výběr.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Dnes jsme navštívili tuto hospodu a musíme zanechat pochvalný komentář. Obsluha byla příjemná, pozorná a rychlá i v plné restauraci. Jídlo bylo v krátkém čase na stole. Tento podnik mohu doporučit.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově   
personál 4
prostředí 2
jídlo 4
Jídlo, pití i přístup personálu - vše bez problémů. Jediným nedostatkem je samotné prostředí restaurace, které nepůsobí zrovna harmonicky a přičteme-li nedostatečné oddělení na kuřácké a nekuřácké části, celý dojem z ostatních věcí je tím poměrně pokažen.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Vizuálně velmi příjemná restaurace s originální dotykovou obrazovkou ve stolech (pouze v některých a poměrně nešťastně řešené, že je na ní vidět pouze z jedné strany - druhá to má vzhůru nohama...dá se překlápět, ale split screen by byl vhodnější). Jídlo (burger a svíčková) opravdu výtečné, čistě a elegantně servírované. Jediné co nám docela vadilo, byla zima a to jsem neseděli ani u dveří.
Zobrazit reakci restaurace
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Restauraci jsem navštívila za účelem poledního menu. Jídlo mají dobré a celkem i levné, takže jsem si pochutnala. Obsluha byla také celkem milá, ale na placení už jsme si docela počkaly. Největší problém mám s prostředím podniku. Není zde moc teplo, rozdělení kuřáků a nekuřáků je de facto žádné. Zkrátka od určitého stolu už na něm není popelník. Podnik mi nepřišel moc útulný a bylo zde přes oběd skoro prázdno.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 5
Této restauraci jsme se dlouhou dobu vyhýbali hlavně protože jsme mysleli ze je stejná jako věcně prázdná sousední, nicméně jednou jsme sem konečně dorazili a byli jsme velmi příjemné překvapeni. Jídlo super, burger a křidélka pecka, tankové pivo. Minusy jsou již zde zmíněné - uvnitř celkem chladno a naprosto zbytečné rozdělení na kuřáckou a nekurackou část když není nijak rozdělena. V praxi to znamená že sedíte u nekuřáckého stolu a přes uličkou už je to kuřácké.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO