Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 79 %    hodnoceno 15x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Garden Café Taussig

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Kavárna v přírodním prostředí s překrásným výhledem a možností posezení v zahradě je hezkým zpestřením při pěkném teplém počasí. Personál je velice milý a ochotný.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 3
Trochu hůře se hledá vstup do kavárny z ulice, ale vzhledem k tomu, že kavárnu navštěvujeme pravidelně, tak už víme :-) Senzační prostředí. Posezení je venku, takže to vyžaduje hezké počasí, pak je to však zážitek, zejména přímo u stolečků v zahradě. Občerstvení jen drobnější, ale to vůbec nevadí. To prostředí, milá obsluha a příznivé ceny vše vynahradí. A hlavně ten klid. Paráda.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Pro nás už téměř srdcová záležitost. Kavárnu jsme si oblíbili a navštěvujeme pravidelně. Každý koho jsem sem pozvala a kdo kavárnu neznal, byl spokojen. Největší devizou tohoto místa je možnost posezení v zahradě v klidném prostředí s výhledem přímo na Pražský hrad. Oáza klidu v historickém centru města.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Z terasy kavárny v zahradě je kouzelný výhled na Pražský hrad. Návštěvu lze spojit s vycházkou na hrad či Petřín. Měli jsme voucher slevového portálu, tak spokojenost i cenově, tvarohové dorty chutnaly.
Garden Café Taussig
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
velka zahrádka pro nepříznivé počasí, bohužel ale žádné vnitřní prostory, vstup do Vrtbovské zahrady přes restauraci, milá obsluha. Už jsme se domluvili na příští návštěvě, krásný pohled ze sousedních petřínských zahrad.
Garden Café Taussig
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Kavárnu byl malinko problém najít, první poutač je trochu matoucí, ale stačí pokračovat dále ulicí a vchod nelze přehlédnout. Měli jsme cheesecake, který byl moc dobrý a k tomu ledové latté, které se také povedlo. Celkově je prostředí kavárny příjemné, posezení v zahradě s výhledem je opravdu krásné.
Garden Café Taussig Garden Café Taussig
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Zopakovali jsme si návštěvu na horké letní dny pod Petřínem než seběhnete na Malou Stranu, příjemné prostředí, kde vidíte že i lidi s postižením mohou pracovat a vůbec necítíte že by byli jiní.
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Restaurace kterých moc není pro lidi s postižením kteří zde našli uplatnění v příjemném prostředí pod Petřínskými zahradami, s velikou zahrádkou se slunečníky.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Velmi příjemné posezení v klidné rozkvetlé zahradě kousek pod Petřínem s nádhernými výhledy na Hradčany, rádi se zase někdy vrátíme. Děkujeme za pěkné odpoledne.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
No prostě nádhera! Děkujeme. Byli jsme už poněkolikáté a už se moc těším na brzkou další návštěvu. Posezení v zahradě je úžasné. Cítíme se tam vždy moc dobře. Při pěkném počasí ideální volba, kam zajít, posedět v klidném prostředí, budete-li se pohybovat na procházce v této části Prahy.
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO