4 fotky

Garden Café Taussig

Podnik nepřijímá online rezervace

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky s online rezervací.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Garden Café Taussig

Tréninková kavárna Garden Café Taussig dává příležitost lidem s mentálním postižením rozvíjet základní pracovní a sociální dovednosti a touto cestou podporuje jejich začleňování do běžné společnosti.

Romantické prostředí kavárny a Taussigovské zahrady je ideálním místem pro pořádání menších svateb pod širým nebem. Sestaví Vám výborné menu či raut až pro 30 lidí za velmi příznivé ceny. Svatební hostina může probíhat v prostorách kavárny nebo v zahradě s jedinečným výhledem na Pražský hrad. Vzhledem k tomu, že v den svatební hostiny je kavárna se zahradou pro veřejnost uzavřena, je zaručeno Vaše maximální soukromí.

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 3
  • Personál: 4
  • Prostředí: 5

Trochu hůře se hledá vstup do kavárny z ulice, ale vzhledem k tomu, že kavárnu navštěvujeme pravidelně, tak už víme :-) Senzační prostředí. Posezení je venku, takže to vyžaduje hezké počasí, pak je to však zážitek, zejména přímo u stolečků v zahradě. Občerstvení jen drobnější, ale to vůbec nevadí. To prostředí, milá obsluha a příznivé ceny vše vynahradí. A hlavně ten klid. Paráda.

Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Nahlásit nefunkční číslo

Otevírací doba

Nyní otevřeno
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace