Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 79 %    hodnoceno 15x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Garden Café Taussig

Tréninková kavárna Garden Café Taussig dává příležitost lidem s mentálním postižením rozvíjet základní pracovní a sociální dovednosti a touto cestou podporuje jejich začleňování do běžné společnosti.

Romantické prostředí kavárny a Taussigovské zahrady je ideálním místem pro pořádání menších svateb pod širým nebem. Sestaví Vám výborné menu či raut až pro 30 lidí za velmi příznivé ceny. Svatební hostina může probíhat v prostorách kavárny nebo v zahradě s jedinečným výhledem na Pražský hrad. Vzhledem k tomu, že v den svatební hostiny je kavárna se zahradou pro veřejnost uzavřena, je zaručeno Vaše maximální soukromí.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Kavárna v přírodním prostředí s překrásným výhledem a možností posezení v zahradě je hezkým zpestřením při pěkném teplém počasí. Personál je velice milý a ochotný.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 3
Trochu hůře se hledá vstup do kavárny z ulice, ale vzhledem k tomu, že kavárnu navštěvujeme pravidelně, tak už víme :-) Senzační prostředí. Posezení je venku, takže to vyžaduje hezké počasí, pak je to však zážitek, zejména přímo u stolečků v zahradě. Občerstvení jen drobnější, ale to vůbec nevadí. To prostředí, milá obsluha a příznivé ceny vše vynahradí. A hlavně ten klid. Paráda.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Pro nás už téměř srdcová záležitost. Kavárnu jsme si oblíbili a navštěvujeme pravidelně. Každý koho jsem sem pozvala a kdo kavárnu neznal, byl spokojen. Největší devizou tohoto místa je možnost posezení v zahradě v klidném prostředí s výhledem přímo na Pražský hrad. Oáza klidu v historickém centru města.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO