Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 67x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Ganesh

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Jídlo bylo dobré a ani jsme na něj nemuseli čekat dlouho. Prostředí bylo příjemné. Jediná výtka je snad to, že jsme museli čekat, až si obsluha všimne, že jsme bez pití. Ale to se dá omluvit tím, že přišlo víc lidí.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Opravdu bych nečekal tak dobrou indickou restauraci, pokud bych měl dát na první dojem. Je trochu zapadlá, ale stojí za to ji najít. Skvělá jídla z obrovské nabídky, jsou připravena autenticky. Horní část je trochu menší a je pro kuřáky. Podzemní prostory jsou velké a nekuřácké. Obsluha je velmi milá a snaživá, jen jí někdy trochu trvá než přijde. Je to ale malá vada na kráse a rozhodně doporučuji restauraci navštívit.
Restaurace Ganesh
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jídlo dobroučké, obsluha příjemná. Doporučuji :-)
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Prostredi restaurace neni prilis prijemne pro delší posezeni. Ale jídlo je vynikajici. Navstivila jsem nekolikrat a vzdy bylo vse bezproblemu. Pres obedy je lepsi rezervace, protoze je vzdy skoro plne obsazeno.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Vynikající záležitost jako vždy. Naše nejoblíbenější restaurace, s velmi milou obsluhou a vynikající kuchyní. Stylové prostředí a v letním období výborná teráska.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Posezení bylo opět velmi příjemné. První porce jídel, které jsme si objednali (kuřecí maso) se nám nezdály. Přišlo nám maso lehce chycené. Porci jsme reklamovali u obsluhy a ta bez problému připravila nové porce. Omluvili se nám a jako omluvu nám nabídli jejich chléb zdarma. Do této restaurace chodíme pravidelně, každé restauraci se toto může přihodit (stalo se mi i v dražších podnicích), ale zde profesionálně k takové situaci přistoupili. Moc dobrý dojem v nás zůstává i nadále a stále sem chodíme velmi rádi a velmi často :)
Celkově
personál 5
prostředí 3
jídlo 5
Restaurace nabízí vynikající jídlo, které nikdy nezklame. Obsluha také moc fajn. Jen to prostředí by mohlo být lepší
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Jídlo zde bývalo vždy skvělé a dlouho dopředu jsme se na návštěvu této restaurace těšili, bohužel poslední dvě návštěvy nás zklamaly. Jídlo nebylo špatné, ale chuťově nevýrazné
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Vyborné jídlo Měli jsme tu možnost vyzkoušet indickou restauraci v Praze a za nás rozhodně indické jídlo bylo lepší v Plzni. Prostředí by mohlo být o něco lepší (sjednocenější), obsluha byla fajn.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
The best Indian restaurant in the Czech Republic, I have been in several of them in Prague, Brno or even in Germany or Austria and you cannot compare with this great restaurant, magnificent food and variety. Absolutely recommend it

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO