Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Ganesh

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Jídlo bylo dobré a ani jsme na něj nemuseli čekat dlouho. Prostředí bylo příjemné. Jediná výtka je snad to, že jsme museli čekat, až si obsluha všimne, že jsme bez pití. Ale to se dá omluvit tím, že přišlo víc lidí.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Opravdu bych nečekal tak dobrou indickou restauraci, pokud bych měl dát na první dojem. Je trochu zapadlá, ale stojí za to ji najít. Skvělá jídla z obrovské nabídky, jsou připravena autenticky. Horní část je trochu menší a je pro kuřáky. Podzemní prostory jsou velké a nekuřácké. Obsluha je velmi milá a snaživá, jen jí někdy trochu trvá než přijde. Je to ale malá vada na kráse a rozhodně doporučuji restauraci navštívit.
Restaurace Ganesh
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jídlo dobroučké, obsluha příjemná. Doporučuji :-)
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Jídlo zde bývalo vždy skvělé a dlouho dopředu jsme se na návštěvu této restaurace těšili, bohužel poslední dvě návštěvy nás zklamaly. Jídlo nebylo špatné, ale chuťově nevýrazné
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jedna z nejlepších indických restaurací, ve kterých jsme kdy byli. Placky byly geniální a pochutnali jsme si na denním menu. Obsluha byla velmi příjemná a všechno fungovalo rychle, zabalit jídlo s sebou nebyl problém. Rozhodně se sem vrátíme.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO