Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Ganesh

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Opravdu bych nečekal tak dobrou indickou restauraci, pokud bych měl dát na první dojem. Je trochu zapadlá, ale stojí za to ji najít. Skvělá jídla z obrovské nabídky, jsou připravena autenticky. Horní část je trochu menší a je pro kuřáky. Podzemní prostory jsou velké a nekuřácké. Obsluha je velmi milá a snaživá, jen jí někdy trochu trvá než přijde. Je to ale malá vada na kráse a rozhodně doporučuji restauraci navštívit.
Restaurace Ganesh
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jídlo dobroučké, obsluha příjemná. Doporučuji :-)
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Jídlo zde bývalo vždy skvělé a dlouho dopředu jsme se na návštěvu této restaurace těšili, bohužel poslední dvě návštěvy nás zklamaly. Jídlo nebylo špatné, ale chuťově nevýrazné
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jedna z nejlepších indických restaurací, ve kterých jsme kdy byli. Placky byly geniální a pochutnali jsme si na denním menu. Obsluha byla velmi příjemná a všechno fungovalo rychle, zabalit jídlo s sebou nebyl problém. Rozhodně se sem vrátíme.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO