Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 61x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Ganesh

V restauraci vaří pouze indičtí kuchaři, kteří dokonale ovládají tajemství receptur ze všech koutů Indie. Většina lidí si myslí, že indická kuchyně je velice ostrá. Indická jídla jsou však založena na pestrosti chutí a vyladění všech přísad a koření. Najdete tu samozřejmě i jídla ostřejší, ale zároveň i jídla jemná i nasládlá. Každé jídlo lze připravit v určitém stupni pikantnosti. V restauraci Ganesh si pochutnaji nejen znalci indické kuchyně, ale i rodiny s dětmi.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Prostredi restaurace neni prilis prijemne pro delší posezeni. Ale jídlo je vynikajici. Navstivila jsem nekolikrat a vzdy bylo vse bezproblemu. Pres obedy je lepsi rezervace, protoze je vzdy skoro plne obsazeno.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Vynikající záležitost jako vždy. Naše nejoblíbenější restaurace, s velmi milou obsluhou a vynikající kuchyní. Stylové prostředí a v letním období výborná teráska.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Posezení bylo opět velmi příjemné. První porce jídel, které jsme si objednali (kuřecí maso) se nám nezdály. Přišlo nám maso lehce chycené. Porci jsme reklamovali u obsluhy a ta bez problému připravila nové porce. Omluvili se nám a jako omluvu nám nabídli jejich chléb zdarma. Do této restaurace chodíme pravidelně, každé restauraci se toto může přihodit (stalo se mi i v dražších podnicích), ale zde profesionálně k takové situaci přistoupili. Moc dobrý dojem v nás zůstává i nadále a stále sem chodíme velmi rádi a velmi často :)
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO