Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 75 %    hodnoceno 8x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Gambrinus street

V Gambrinus Street nabízí výběr z mezinárodní i české kuchyně. Polední menu denně obměňují. Dbají na čerstvost surovin a nabídku mění podle sezóny. Kapacita restaurace činí 30 míst v horním a 40 míst ve spodním patře.

Recenze restaurace

Celkově    
personál 1
prostředí 4
jídlo 3
Restauraci jsem navštěvovala pravidelně. Nikdy nebyly jakékoliv větší potíže až do poslední návštěvy kdy bylo jednání obsluhy natolik neadekvátní a neprofesionální, že již nemám jakoukoliv chuť návštěvu restaurantu opakovat. Dané výtky jsem restauraci zaslala e-mailem a čekám na jejich vyjádření. Co se týče prostředí či jídla výtky nemám. Restaurant je čistý a udržovaný, kvalita jídla odpovídá ceně. Obecně velice chutné polední menu.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace nás příjemně překvapila svým prostředím a i oddělenými prostory pro nekuřáky. Jídlo bylo vynikající bez zbytečných přikrášlení. Losos byl s koprovým dipem a chutnal velmi dobře. Steak medium rare byl lehce do rare, ale bylo z něj cítit poctivá chuť hovězího. Obsluha vynikající a příjemná. Rádi se vrátíme!
Restaurace Gambrinus street Restaurace Gambrinus street Restaurace Gambrinus street Restaurace Gambrinus street Restaurace Gambrinus street
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO