Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace GamberoRosso

GamberoRosso je nekuřácká moderní restaurace pro lidi v pohybu, kteří milují sport, hudbu a kvalitní jídlo a kteří chtějí zdravě jíst i zdravě žít. 

Uvařit dobré a přitom zdravé jídlo není žádná věda.  Chce to píli, kvalitní, čerstvé potraviny a hlavně lásku k vaření. V ristorante GamberoRosso připravují veškeré pokrmy výhradně z čerstvých surovin a s láskou.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Tak já jsem do GamberoRosso přišel oslavit s rodinou své narozeniny a účel to splnilo. Obsluha byla velmi ochotná a jídlo nadprůměrně chutné. Škoda jen, že jsem si nedal ty krevety, protože v předkrmu dávají jen 2 střední krevety, což je v poměru k ceně drahé. Co se týče gnocchi, které jsme měli - tam odpovídá cena kvalitě. Za nás tři mohu říci, že jsme si pochutnali. :-)
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace mívá přes oběd většinou volno. Obsluha je skvělá - moc příjemná. Vaří zdravá a hlavně kvalitní jídla za velice rozumnou cenu na centrum města. Pokud chcete na oběd na kvalitní italskou kuchyni, určitě sem zavítejte.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO