Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

64 fotek

Restaurace nabízí rozvoz jídla nebo možnost jídla s sebou

Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky, které přijímají Restu rezervace.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Restaurace GamberoRosso

GamberoRosso je moderní restaurace pro lidi v pohybu, kteří milují sport, hudbu a kvalitní jídlo a kteří chtějí zdravě jíst i zdravě žít. Uvařit dobré a přitom zdravé jídlo není žádná věda. 
Chce to píli, kvalitní, čerstvé potraviny a hlavně lásku k vaření. V ristorante GamberoRosso připravují veškeré pokrmy výhradně z čerstvých surovin a s láskou.

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  5
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  5

Večeře v GamberoRosso byla opravdovou událostí. Od prvního momentu a uvítání všemi číšníky jsme měli fajn pocit, že jsme zde opravdu vítáni. Okusili jsme samé skvělé chody jako marinovaný bůček, vitello tonnato, polévku z Livorna s mořskými plody - fantazie! Úžasný zážitek pak korunovaly krevety a kalamáry na grilu se svíčkovou tagliatou. Vězte, že jsme zde nebyli naposledy!!! Díky ještě jednou za jedinečný večer!!!

Jindra Henry Šturm
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(2)
Celkové:
 • Jídlo:
  5
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  5

Gambero Rosso jsem navštívili poprvé a musím říct, že se moc rádi vrátíme. Krevety, kalamáry i obě pizzy byly vynikající, prostředí super a obsluha velmi příjemná.

Marek Mikeš
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(2)
Celkové:
 • Jídlo:
  5
 • Personál:
  4
 • Prostředí:
  4

Ověřená hodnocení jsou hodnocení, která byla vytvořena na základě reálné návštěvy podniku. Celkové hodnocení je vypočítáváno pouze na základě ověřených hodnocení.

Ověřené

Uživatel Restu
Doporučuje restauraci
Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno