Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

42 fotek
Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Gallery 44

Čeká vás jedinečný kulinářský zážitek, který přináší kombinaci krásy výtvarného umění a skvělého jídla. Čtyřikrát ročně přiváží talentované kuchaře z celého světa, kteří sestaví pro Gallery 44 menu na míru a připraví je spolu s jejich týmem pod vedením Reného Vokurky. Každý čtvrtrok najdete tedy u nich nové menu s ohledem na sezónu i lokalitu, ze které hostující šéfkuchař pochází.

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  5
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  5

Ověřená hodnocení jsou hodnocení, která byla vytvořena na základě reálné návštěvy podniku. Celkové hodnocení je vypočítáváno pouze na základě ověřených hodnocení.

Ověřené

We had a really wonderful evening at Gallery 44. The food was excellent, with the cod in miso and the wagyu beef being our favourites. The service was so attentive and nice, they offered us some extra wine they wanted is to try (indeed very interesting Japanese and Czech wines) and it made for a simply wonderful and outstanding evening. Of course quality has its price but it was worth every Koruna. We will be back at the latest when the new Belgian chef arrives!

 • Uživatelská fotka z Gallery 44
 • Uživatelská fotka z Gallery 44
 • Uživatelská fotka z Gallery 44
 • Uživatelská fotka z Gallery 44
Barbara Kusak
Reakce restaurace:

Thank you very much for your kind words - we are very happy that you were satisfied. We look forward to welcoming you soon!

Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(1)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba